Wind- & weersverwachting Bergkastel 

321.14°
4 kts
Noordwest
88.65%Sneeuw
-2 °C
Sneeuw
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 11:34 lokale tijd / Volgende update: 17:53 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
177.68°
4
6
99.95%
-7
747
02h
177.68°
2 m/s
max 3
99.95%
-7 °C
747 hPa
04h
184.99°
5
7
99.95%
Sneeuw
0.5
-6
746
04h
184.99°
2 m/s
max 4
99.95%Sneeuw
0.5 mm
-6 °C
746 hPa
07h
199.21°
4
7
99.95%
Sneeuw
3.3
-6
746
07h
199.21°
2 m/s
max 4
99.95%Sneeuw
3.3 mm
-6 °C
746 hPa
10h
190.84°
5
8
65.72%
Regen
0.6
-2
745
10h
190.84°
3 m/s
max 4
65.72%Regen
0.6 mm
-2 °C
745 hPa
13h
188.33°
6
8
99.2%
1
744
13h
188.33°
3 m/s
max 4
99.2%
1 °C
744 hPa
16h
191.41°
3
6
99.95%
Sneeuwregen
0.7
0
744
16h
191.41°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
0.7 mm
0 °C
744 hPa
19h
321.14°
4
4
88.65%
Sneeuw
2.8
-2
746
19h
321.14°
2 m/s
max 2
88.65%Sneeuw
2.8 mm
-2 °C
746 hPa
22h
319.35°
5
6
95.74%
Regen
1
-3
749
22h
319.35°
3 m/s
max 3
95.74%Regen
1 mm
-3 °C
749 hPa

maandag 26 okt

Wind
Weer
01h
292.82°
4
5
33.03%
-5
750
01h
292.82°
2 m/s
max 2
33.03%
-5 °C
750 hPa
04h
276.46°
2
4
12.3%
-9
750
04h
276.46°
1 m/s
max 2
12.3%
-9 °C
750 hPa
07h
281.75°
1
4
99.95%
-9
751
07h
281.75°
0 m/s
max 2
99.95%
-9 °C
751 hPa
10h
261.17°
2
4
56.15%
0
752
10h
261.17°
1 m/s
max 2
56.15%
0 °C
752 hPa
13h
285.67°
1
3
99.36%
2
752
13h
285.67°
1 m/s
max 1
99.36%
2 °C
752 hPa
16h
332.2°
1
3
25.87%
0
752
16h
332.2°
1 m/s
max 1
25.87%
0 °C
752 hPa
19h
338.76°
1
4
52.36%
-5
753
19h
338.76°
0 m/s
max 2
52.36%
-5 °C
753 hPa
22h
286.63°
0
4
16.03%
-4
753
22h
286.63°
0 m/s
max 2
16.03%
-4 °C
753 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Bergkastel in Bozen-Zuid-Tirol, Italië.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese standaardtijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Bergkastel wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Italië.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Bergkastel te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Bergkastel.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Bergkastel, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.