Wind- & weersverwachting Betelberg 

136.56°
4 kts
Zuidoost
91.5%
5 °C
Zwaar bewolkt
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 18:34 lokale tijd / Volgende update: 00:44 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

dinsdag 20 okt

Wind
Weer
02h
147.52°
6
8
59.64%
4
803
02h
147.52°
3 m/s
max 4
59.64%
4 °C
803 hPa
05h
141.3°
6
7
99.73%
3
802
05h
141.3°
3 m/s
max 4
99.73%
3 °C
802 hPa
08h
143.99°
6
8
62.11%
4
801
08h
143.99°
3 m/s
max 4
62.11%
4 °C
801 hPa
11h
142.81°
5
7
99.95%
9
800
11h
142.81°
3 m/s
max 4
99.95%
9 °C
800 hPa
14h
145.59°
4
6
90.63%
10
799
14h
145.59°
2 m/s
max 3
90.63%
10 °C
799 hPa
17h
132.2°
5
6
99.88%
8
797
17h
132.2°
2 m/s
max 3
99.88%
8 °C
797 hPa
20h
136.56°
4
6
91.5%
5
797
20h
136.56°
2 m/s
max 3
91.5%
5 °C
797 hPa
23h
131.08°
4
5
99%
3
797
23h
131.08°
2 m/s
max 3
99%
3 °C
797 hPa

woensdag 21 okt

Wind
Weer
02h
138.83°
2
3
99.95%
4
796
02h
138.83°
1 m/s
max 2
99.95%
4 °C
796 hPa
05h
244.13°
1
3
99.83%
Regen
0.7
4
796
05h
244.13°
0 m/s
max 1
99.83%Regen
0.7 mm
4 °C
796 hPa
08h
304.35°
3
3
99.95%
Regen
1.4
4
796
08h
304.35°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
1.4 mm
4 °C
796 hPa
11h
298.16°
3
4
99.95%
Regen
3.3
3
797
11h
298.16°
2 m/s
max 2
99.95%Regen
3.3 mm
3 °C
797 hPa
14h
272.62°
3
5
99.95%
Sneeuwregen
8.9
1
799
14h
272.62°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
8.9 mm
1 °C
799 hPa
17h
280.32°
4
5
93.58%
Sneeuwregen
1.5
1
800
17h
280.32°
2 m/s
max 3
93.58%Sneeuwregen
1.5 mm
1 °C
800 hPa
20h
273.05°
3
5
97.04%
Sneeuw
1.9
0
803
20h
273.05°
2 m/s
max 3
97.04%Sneeuw
1.9 mm
0 °C
803 hPa
23h
247.78°
4
5
99.87%
Sneeuw
1.3
-1
804
23h
247.78°
2 m/s
max 3
99.87%Sneeuw
1.3 mm
-1 °C
804 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Betelberg in Bern, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Betelberg wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Betelberg te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Betelberg.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Betelberg, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.