Wind- & weersverwachting Buffalora / Ofenpass 

142°
2 kts
Zuidoost
-4 °C
Bericht van lokaal weerstation van 02:40 lokale tijd

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 00:41 lokale tijd / Volgende update: 06:51 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
196.83°
4
5
99.95%
-2
807
02h
196.83°
2 m/s
max 3
99.95%
-2 °C
807 hPa
04h
185.91°
5
6
99.95%
-2
806
04h
185.91°
2 m/s
max 3
99.95%
-2 °C
806 hPa
07h
200.81°
3
4
99.95%
Sneeuw
1.3
-2
806
07h
200.81°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuw
1.3 mm
-2 °C
806 hPa
10h
192.75°
4
5
96.98%
1
806
10h
192.75°
2 m/s
max 2
96.98%
1 °C
806 hPa
13h
195.7°
5
6
70.41%
4
805
13h
195.7°
3 m/s
max 3
70.41%
4 °C
805 hPa
16h
230.54°
3
5
99.95%
Sneeuw
1
3
804
16h
230.54°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuw
1 mm
3 °C
804 hPa
19h
317.57°
5
5
68.45%
Sneeuwregen
1.7
3
806
19h
317.57°
2 m/s
max 3
68.45%Sneeuwregen
1.7 mm
3 °C
806 hPa
22h
318.46°
6
7
91.24%
Regen
0.6
0
809
22h
318.46°
3 m/s
max 4
91.24%Regen
0.6 mm
0 °C
809 hPa

maandag 26 okt

Wind
Weer
01h
311.7°
5
5
6.39%
-3
810
01h
311.7°
2 m/s
max 2
6.39%
-3 °C
810 hPa
04h
317.83°
4
4
39.09%
-4
810
04h
317.83°
2 m/s
max 2
39.09%
-4 °C
810 hPa
07h
323.01°
3
3
95.42%
-4
811
07h
323.01°
2 m/s
max 2
95.42%
-4 °C
811 hPa
10h
324.16°
3
3
92.15%
3
812
10h
324.16°
1 m/s
max 2
92.15%
3 °C
812 hPa
13h
264.08°
2
2
98.39%
6
812
13h
264.08°
1 m/s
max 1
98.39%
6 °C
812 hPa
16h
333.16°
3
3
69.04%
4
812
16h
333.16°
2 m/s
max 2
69.04%
4 °C
812 hPa
19h
324.35°
4
4
98.52%
0
813
19h
324.35°
2 m/s
max 2
98.52%
0 °C
813 hPa
22h
328.94°
3
3
45.06%
1
813
22h
328.94°
2 m/s
max 2
45.06%
1 °C
813 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Buffalora / Ofenpass in Graubünden, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Buffalora / Ofenpass wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Buffalora / Ofenpass te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Buffalora / Ofenpass.

Statistieken

Voor statistische en historische weergegevens bekijk de wind en weerstatistieken voor deze locatie.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Buffalora / Ofenpass, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.