Wind- & weersverwachting Buntzen Lake 

199.91°
2 kts
Zuidzuidwest
99.14%Regen
9 °C
Regen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 09:35 lokale tijd / Volgende update: 15:55 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

dinsdag 27 okt

Wind
Weer
Getijden
02h
199.46°
0
1
97.83%
10
1018
Laagtij
01:18
0.4
02h
199.46°
0 m/s
max 0
97.83%
10 °C
1018 hPa
Laagtij
01:18
0.4 m
05h
301.52°
1
1
88.21%
9
1018
Stijgende vloed
2.5
05h
301.52°
0 m/s
max 0
88.21%
9 °C
1018 hPa
Stijgende vloed
2.5 m
08h
234.81°
1
2
89.64%
9
1017
Hoogtij
08:50
4.4
08h
234.81°
1 m/s
max 1
89.64%
9 °C
1017 hPa
Hoogtij
08:50
4.4 m
11h
221.77°
3
4
99.95%
10
1017
Eb
3.8
11h
221.77°
2 m/s
max 2
99.95%
10 °C
1017 hPa
Eb
3.8 m
14h
207.74°
3
6
99.95%
Regen
0.6
10
1015
Laagtij
13:38
3
14h
207.74°
2 m/s
max 3
99.95%Regen
0.6 mm
10 °C
1015 hPa
Laagtij
13:38
3 m
17h
199.91°
2
3
99.14%
Regen
1.7
9
1014
Stijgende vloed
4
17h
199.91°
1 m/s
max 2
99.14%Regen
1.7 mm
9 °C
1014 hPa
Stijgende vloed
4 m
20h
175.29°
2
5
95.94%
Regen
2.7
8
1014
Hoogtij
18:37
4.2
20h
175.29°
1 m/s
max 3
95.94%Regen
2.7 mm
8 °C
1014 hPa
Hoogtij
18:37
4.2 m
23h
159.55°
2
5
86.07%
Regen
5
8
1014
Eb
2
23h
159.55°
1 m/s
max 3
86.07%Regen
5 mm
8 °C
1014 hPa
Eb
2 m

woensdag 28 okt

Wind
Weer
Getijden
02h
216.82°
1
2
93.66%
Sneeuwregen
2.1
7
1014
Laagtij
02:00
0.2
02h
216.82°
0 m/s
max 1
93.66%Sneeuwregen
2.1 mm
7 °C
1014 hPa
Laagtij
02:00
0.2 m
05h
104.29°
1
3
92.59%
7
1015
Stijgende vloed
1.8
05h
104.29°
1 m/s
max 1
92.59%
7 °C
1015 hPa
Stijgende vloed
1.8 m
08h
79.17°
2
4
98.06%
Sneeuw
0.5
7
1015
Stijgende vloed
4.1
08h
79.17°
1 m/s
max 2
98.06%Sneeuw
0.5 mm
7 °C
1015 hPa
Stijgende vloed
4.1 m
11h
95.58°
3
5
95.95%
Sneeuwregen
0.7
8
1017
Hoogtij
09:44
4.5
11h
95.58°
2 m/s
max 2
95.95%Sneeuwregen
0.7 mm
8 °C
1017 hPa
Hoogtij
09:44
4.5 m
14h
103.58°
3
4
99.02%
Regen
1.4
9
1018
Laagtij
14:27
3.2
14h
103.58°
1 m/s
max 2
99.02%Regen
1.4 mm
9 °C
1018 hPa
Laagtij
14:27
3.2 m
17h
87.83°
2
3
98.93%
Regen
1.1
9
1018
Stijgende vloed
3.8
17h
87.83°
1 m/s
max 2
98.93%Regen
1.1 mm
9 °C
1018 hPa
Stijgende vloed
3.8 m
20h
37.01°
3
3
80.25%
6
1019
Hoogtij
19:06
4.2
20h
37.01°
2 m/s
max 2
80.25%
6 °C
1019 hPa
Hoogtij
19:06
4.2 m
23h
30.96°
4
4
97.68%
5
1020
Eb
2.5
23h
30.96°
2 m/s
max 2
97.68%
5 °C
1020 hPa
Eb
2.5 m

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Buntzen Lake in Brits-Columbia, Canada.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Pacific-zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Buntzen Lake wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Canada.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Buntzen Lake te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Buntzen Lake.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Buntzen Lake, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.