Wind- & weersverwachting Eggishorn 

135°
10 kts
Zuidoost
1 °C
Bericht van lokaal weerstation van 12:10 lokale tijd

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 06:39 lokale tijd / Volgende update: 12:59 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

dinsdag 20 okt

Wind
Weer
02h
149.04°
7
8
98.9%
-2
699
02h
149.04°
4 m/s
max 4
98.9%
-2 °C
699 hPa
05h
144.9°
7
7
78.16%
-1
698
05h
144.9°
4 m/s
max 4
78.16%
-1 °C
698 hPa
08h
149.45°
8
8
99.1%
-1
697
08h
149.45°
4 m/s
max 4
99.1%
-1 °C
697 hPa
11h
146.7°
8
9
94.05%
Regen
0.5
0
696
11h
146.7°
4 m/s
max 5
94.05%Regen
0.5 mm
0 °C
696 hPa
14h
148.45°
8
9
99.95%
Regen
0.6
0
696
14h
148.45°
4 m/s
max 5
99.95%Regen
0.6 mm
0 °C
696 hPa
17h
149.91°
8
9
99.95%
Sneeuwregen
2
-1
694
17h
149.91°
4 m/s
max 5
99.95%Sneeuwregen
2 mm
-1 °C
694 hPa
20h
143.47°
8
9
99.95%
Sneeuwregen
5.2
-2
694
20h
143.47°
4 m/s
max 4
99.95%Sneeuwregen
5.2 mm
-2 °C
694 hPa
23h
155.13°
7
8
95.95%
Regen
2.1
-1
693
23h
155.13°
4 m/s
max 4
95.95%Regen
2.1 mm
-1 °C
693 hPa

woensdag 21 okt

Wind
Weer
02h
148.25°
5
6
99.95%
Sneeuwregen
3.5
-1
692
02h
148.25°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
3.5 mm
-1 °C
692 hPa
05h
147.17°
5
6
99.95%
Sneeuwregen
2.5
-1
691
05h
147.17°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
2.5 mm
-1 °C
691 hPa
08h
151.26°
3
4
99.95%
Sneeuwregen
2.1
-1
691
08h
151.26°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
2.1 mm
-1 °C
691 hPa
11h
274.62°
1
2
99.95%
Sneeuwregen
2.5
-1
691
11h
274.62°
0 m/s
max 1
99.95%Sneeuwregen
2.5 mm
-1 °C
691 hPa
14h
328.6°
4
4
99.95%
Sneeuwregen
10.3
-3
691
14h
328.6°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
10.3 mm
-3 °C
691 hPa
17h
328.51°
7
8
99.95%
Sneeuw
7
-5
692
17h
328.51°
4 m/s
max 4
99.95%Sneeuw
7 mm
-5 °C
692 hPa
20h
320.49°
7
8
99.95%
Sneeuw
7.2
-6
693
20h
320.49°
4 m/s
max 4
99.95%Sneeuw
7.2 mm
-6 °C
693 hPa
23h
313.43°
7
7
72.78%
Sneeuw
2.2
-8
695
23h
313.43°
4 m/s
max 4
72.78%Sneeuw
2.2 mm
-8 °C
695 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Eggishorn in Wallis, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Eggishorn wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Eggishorn te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Eggishorn.

Statistieken

Voor statistische en historische weergegevens bekijk de wind en weerstatistieken voor deze locatie.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Eggishorn, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.