Wind- & weersverwachting El Colorado 

29.2°
5 kts
Noordnoordoost
32.31%Sneeuwregen
-1 °C
Sneeuwregen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 01:40 lokale tijd / Volgende update: 07:55 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

donderdag 22 okt

Wind
Weer
00h
36.46°
5
5
18.62%
0
731
00h
36.46°
3 m/s
max 3
18.62%
0 °C
731 hPa
03h
33.24°
4
4
34.78%
-1
730
03h
33.24°
2 m/s
max 2
34.78%
-1 °C
730 hPa
06h
29.2°
5
5
32.31%
Sneeuwregen
0.4
-1
730
06h
29.2°
3 m/s
max 3
32.31%Sneeuwregen
0.4 mm
-1 °C
730 hPa
09h
307.21°
3
6
4.88%
Sneeuw
0.6
2
732
09h
307.21°
2 m/s
max 3
4.88%Sneeuw
0.6 mm
2 °C
732 hPa
12h
282.89°
6
9
12.62%
Regen
0.6
3
732
12h
282.89°
3 m/s
max 4
12.62%Regen
0.6 mm
3 °C
732 hPa
15h
274.04°
6
8
17.17%
Sneeuwregen
1.2
4
731
15h
274.04°
3 m/s
max 4
17.17%Sneeuwregen
1.2 mm
4 °C
731 hPa
18h
281.45°
6
8
37.38%
Regen
1.4
3
731
18h
281.45°
3 m/s
max 4
37.38%Regen
1.4 mm
3 °C
731 hPa
21h
334.26°
3
6
99.39%
Regen
0.5
0
731
21h
334.26°
2 m/s
max 3
99.39%Regen
0.5 mm
0 °C
731 hPa

vrijdag 23 okt

Wind
Weer
00h
323.54°
4
6
97.62%
0
731
00h
323.54°
2 m/s
max 3
97.62%
0 °C
731 hPa
03h
314.65°
5
6
99.95%
Regen
0.6
0
730
03h
314.65°
3 m/s
max 3
99.95%Regen
0.6 mm
0 °C
730 hPa
06h
305.11°
4
6
99.95%
Sneeuwregen
0.9
-1
730
06h
305.11°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
0.9 mm
-1 °C
730 hPa
09h
281.85°
3
6
99.95%
0
731
09h
281.85°
2 m/s
max 3
99.95%
0 °C
731 hPa
12h
268.34°
6
10
92.22%
3
731
12h
268.34°
3 m/s
max 5
92.22%
3 °C
731 hPa
15h
268.77°
7
13
80.23%
3
731
15h
268.77°
4 m/s
max 7
80.23%
3 °C
731 hPa
18h
271.7°
6
9
30.49%
Sneeuwregen
0.7
2
731
18h
271.7°
3 m/s
max 4
30.49%Sneeuwregen
0.7 mm
2 °C
731 hPa
21h
335.47°
2
5
23.84%
0
732
21h
335.47°
1 m/s
max 3
23.84%
0 °C
732 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor El Colorado in Región Metropolitana de Santiago, Chili.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Chileense zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor El Colorado wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Chili.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in El Colorado te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op El Colorado.

Statistieken

Voor statistische en historische weergegevens bekijk de wind en weerstatistieken voor deze locatie.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor El Colorado, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.