Wind- & weersverwachting Farneren-1500 

179.74°
5 kts
Zuid
77.98%
-2 °C
Bewolkt
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 06:40 lokale tijd / Volgende update: 12:49 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

donderdag 22 okt

Wind
Weer
02h
221.4°
4
10
24.95%
Sneeuw
1.7
0
851
02h
221.4°
2 m/s
max 5
24.95%Sneeuw
1.7 mm
0 °C
851 hPa
05h
181.9°
5
6
91.26%
-2
850
05h
181.9°
2 m/s
max 3
91.26%
-2 °C
850 hPa
08h
179.74°
5
5
77.98%
-2
851
08h
179.74°
2 m/s
max 3
77.98%
-2 °C
851 hPa
11h
235.97°
3
6
0.05%
4
851
11h
235.97°
1 m/s
max 3
0.05%
4 °C
851 hPa
14h
261.47°
5
8
20.78%
7
851
14h
261.47°
2 m/s
max 4
20.78%
7 °C
851 hPa
17h
281.91°
1
4
82.33%
6
850
17h
281.91°
1 m/s
max 2
82.33%
6 °C
850 hPa
20h
168.77°
5
5
4.96%
1
850
20h
168.77°
2 m/s
max 2
4.96%
1 °C
850 hPa
23h
169°
4
4
13.32%
0
850
23h
169°
2 m/s
max 2
13.32%
0 °C
850 hPa

vrijdag 23 okt

Wind
Weer
02h
176.79°
4
4
99.95%
0
848
02h
176.79°
2 m/s
max 2
99.95%
0 °C
848 hPa
05h
160.11°
4
4
99.95%
2
847
05h
160.11°
2 m/s
max 2
99.95%
2 °C
847 hPa
08h
148.41°
5
5
99.95%
2
845
08h
148.41°
2 m/s
max 2
99.95%
2 °C
845 hPa
11h
160.05°
2
4
97.11%
6
846
11h
160.05°
1 m/s
max 2
97.11%
6 °C
846 hPa
14h
269.21°
5
9
99.8%
8
846
14h
269.21°
3 m/s
max 5
99.8%
8 °C
846 hPa
17h
241.61°
7
23
99.68%
Regen
0.4
6
846
17h
241.61°
4 m/s
max 12
99.68%Regen
0.4 mm
6 °C
846 hPa
20h
248.37°
9
19
99.06%
2
848
20h
248.37°
5 m/s
max 10
99.06%
2 °C
848 hPa
23h
250.95°
9
22
99.49%
Sneeuwregen
1.2
1
849
23h
250.95°
5 m/s
max 11
99.49%Sneeuwregen
1.2 mm
1 °C
849 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Farneren-1500 in Luzern, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Farneren-1500 wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Farneren-1500 te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Farneren-1500.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Farneren-1500, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.