Wind- & weersverwachting Galm 

282.5°
3 kts
Westnoordwest
99.95%Sneeuwregen
0 °C
Sneeuwregen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 12:36 lokale tijd / Volgende update: 18:52 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

woensdag 21 okt

Wind
Weer
02h
183.07°
2
3
99.95%
3
781
02h
183.07°
1 m/s
max 2
99.95%
3 °C
781 hPa
05h
304.63°
0
2
99.95%
Regen
1.2
3
781
05h
304.63°
0 m/s
max 1
99.95%Regen
1.2 mm
3 °C
781 hPa
08h
314.86°
2
3
99.95%
Regen
2.4
3
781
08h
314.86°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
2.4 mm
3 °C
781 hPa
11h
301.43°
2
4
99.95%
Sneeuwregen
5.2
3
782
11h
301.43°
1 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
5.2 mm
3 °C
782 hPa
14h
282.5°
3
4
99.95%
Sneeuwregen
10
0
784
14h
282.5°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
10 mm
0 °C
784 hPa
17h
297.09°
4
5
99.95%
Sneeuwregen
2.1
0
784
17h
297.09°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
2.1 mm
0 °C
784 hPa
20h
263.48°
3
5
93.45%
Sneeuwregen
3
-1
787
20h
263.48°
2 m/s
max 3
93.45%Sneeuwregen
3 mm
-1 °C
787 hPa
23h
252.02°
3
6
82.3%
Regen
1.2
-2
789
23h
252.02°
2 m/s
max 3
82.3%Regen
1.2 mm
-2 °C
789 hPa

donderdag 22 okt

Wind
Weer
02h
318.35°
2
3
88.7%
Sneeuw
3.4
-3
789
02h
318.35°
1 m/s
max 2
88.7%Sneeuw
3.4 mm
-3 °C
789 hPa
05h
241.8°
2
3
69.11%
-3
789
05h
241.8°
1 m/s
max 2
69.11%
-3 °C
789 hPa
08h
183.34°
4
4
34.63%
-6
789
08h
183.34°
2 m/s
max 2
34.63%
-6 °C
789 hPa
11h
199.12°
3
4
3.41%
-1
790
11h
199.12°
2 m/s
max 2
3.41%
-1 °C
790 hPa
14h
273.25°
2
3
18.6%
2
790
14h
273.25°
1 m/s
max 1
18.6%
2 °C
790 hPa
17h
200.21°
1
3
38.56%
2
790
17h
200.21°
1 m/s
max 1
38.56%
2 °C
790 hPa
20h
161.1°
5
5
87.79%
-4
790
20h
161.1°
3 m/s
max 3
87.79%
-4 °C
790 hPa
23h
164.18°
7
7
72.71%
-4
789
23h
164.18°
4 m/s
max 4
72.71%
-4 °C
789 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Galm in Bern, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Galm wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Galm te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Galm.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Galm, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.