Wind- & weersverwachting Glaiten 

355.97°
8 kts
Noord
99.95%Sneeuw
5 °C
Sneeuw
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 18:34 lokale tijd / Volgende update: 00:53 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

woensdag 21 okt

Wind
Weer
02h
174.47°
4
6
99.95%
Sneeuwregen
1.5
8
875
02h
174.47°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
1.5 mm
8 °C
875 hPa
05h
172.27°
4
5
99.95%
Regen
2
9
873
05h
172.27°
2 m/s
max 3
99.95%Regen
2 mm
9 °C
873 hPa
08h
171.21°
3
5
99.95%
Regen
0.6
8
872
08h
171.21°
2 m/s
max 2
99.95%Regen
0.6 mm
8 °C
872 hPa
11h
165.73°
3
4
99.95%
Regen
1
10
872
11h
165.73°
2 m/s
max 2
99.95%Regen
1 mm
10 °C
872 hPa
14h
166.55°
3
4
99.95%
Regen
7.9
9
872
14h
166.55°
2 m/s
max 2
99.95%Regen
7.9 mm
9 °C
872 hPa
17h
156.84°
3
4
99.95%
Regen
0.7
10
871
17h
156.84°
2 m/s
max 2
99.95%Regen
0.7 mm
10 °C
871 hPa
20h
12°
2
3
96.91%
Sneeuwregen
1.9
9
872
20h
12°
1 m/s
max 1
96.91%Sneeuwregen
1.9 mm
9 °C
872 hPa
23h
355.97°
8
11
99.95%
Sneeuw
2.1
5
874
23h
355.97°
4 m/s
max 6
99.95%Sneeuw
2.1 mm
5 °C
874 hPa

donderdag 22 okt

Wind
Weer
02h
343.82°
6
10
99.95%
Sneeuw
3.7
4
875
02h
343.82°
3 m/s
max 5
99.95%Sneeuw
3.7 mm
4 °C
875 hPa
05h
0.46°
5
8
96.24%
Sneeuw
3.3
3
876
05h
0.46°
3 m/s
max 4
96.24%Sneeuw
3.3 mm
3 °C
876 hPa
08h
347.54°
8
11
31.01%
Regen
0.6
0
878
08h
347.54°
4 m/s
max 6
31.01%Regen
0.6 mm
0 °C
878 hPa
11h
5.78°
6
8
99.95%
4
879
11h
5.78°
3 m/s
max 4
99.95%
4 °C
879 hPa
14h
19.49°
4
5
43.59%
7
879
14h
19.49°
2 m/s
max 3
43.59%
7 °C
879 hPa
17h
20.67°
3
5
0.32%
6
880
17h
20.67°
2 m/s
max 3
0.32%
6 °C
880 hPa
20h
315.77°
4
5
10.81%
0
880
20h
315.77°
2 m/s
max 3
10.81%
0 °C
880 hPa
23h
284.52°
3
4
0.81%
0
881
23h
284.52°
1 m/s
max 2
0.81%
0 °C
881 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Glaiten in Bozen-Zuid-Tirol, Italië.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Glaiten wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Italië.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Glaiten te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Glaiten.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Glaiten, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.