Wind- & weersverwachting Haglern 

191.3°
4 kts
Zuidzuidwest
99.81%
-4 °C
Zwaar bewolkt
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 18:34 lokale tijd / Volgende update: 00:49 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zaterdag 24 okt

Wind
Weer
02h
250.3°
6
13
99.86%
Sneeuwregen
0.9
-2
796
02h
250.3°
3 m/s
max 7
99.86%Sneeuwregen
0.9 mm
-2 °C
796 hPa
05h
246.85°
6
13
68.95%
Sneeuw
3.5
-3
798
05h
246.85°
3 m/s
max 7
68.95%Sneeuw
3.5 mm
-3 °C
798 hPa
08h
247.77°
4
9
99.95%
Sneeuw
0.8
-4
798
08h
247.77°
2 m/s
max 5
99.95%Sneeuw
0.8 mm
-4 °C
798 hPa
11h
242.18°
4
9
99.95%
Sneeuwregen
2.2
-2
799
11h
242.18°
2 m/s
max 5
99.95%Sneeuwregen
2.2 mm
-2 °C
799 hPa
14h
271.65°
5
12
99.63%
Sneeuwregen
0.5
-1
799
14h
271.65°
3 m/s
max 6
99.63%Sneeuwregen
0.5 mm
-1 °C
799 hPa
17h
238.67°
4
7
99.95%
-1
798
17h
238.67°
2 m/s
max 4
99.95%
-1 °C
798 hPa
20h
191.3°
4
5
99.81%
-4
798
20h
191.3°
2 m/s
max 2
99.81%
-4 °C
798 hPa
23h
187.07°
4
5
99.95%
-3
797
23h
187.07°
2 m/s
max 3
99.95%
-3 °C
797 hPa

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
177.45°
5
7
99.95%
Regen
0.7
-2
794
02h
177.45°
3 m/s
max 4
99.95%Regen
0.7 mm
-2 °C
794 hPa
04h
184.04°
6
9
99.95%
Regen
3.1
0
793
04h
184.04°
3 m/s
max 5
99.95%Regen
3.1 mm
0 °C
793 hPa
07h
199.96°
5
11
99.95%
Regen
0.6
2
792
07h
199.96°
3 m/s
max 5
99.95%Regen
0.6 mm
2 °C
792 hPa
10h
220.18°
6
15
99.77%
5
792
10h
220.18°
3 m/s
max 8
99.77%
5 °C
792 hPa
13h
217.9°
7
17
99.95%
Regen
0.6
5
791
13h
217.9°
4 m/s
max 9
99.95%Regen
0.6 mm
5 °C
791 hPa
16h
238.56°
7
19
99.95%
Regen
3
4
792
16h
238.56°
4 m/s
max 10
99.95%Regen
3 mm
4 °C
792 hPa
19h
287.07°
4
10
82.62%
Regen
3.1
1
797
19h
287.07°
2 m/s
max 5
82.62%Regen
3.1 mm
1 °C
797 hPa
22h
237.69°
2
4
62.49%
-1
799
22h
237.69°
1 m/s
max 2
62.49%
-1 °C
799 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Haglern in Luzern, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Haglern wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Haglern te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Haglern.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Haglern, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.