Wind-, golven & weersverwachting Harstad 

198°
4 kts
Zuidzuidwest
9 °C
Bericht van lokaal weerstation van 16:00 lokale tijd

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 12:35 lokale tijd / Volgende update: 18:52 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)
Golfrichting
Golfhoogte (m)
Golfinterval (s)

donderdag 15 okt

Wind
Weer
Golven
02h
153.86°
9
11
99.95%
6
997
184.75°
0.3
2
02h
153.86°
5 m/s
max 6
99.95%
6 °C
997 hPa
184.75°
0.3 m
2 s
05h
167.42°
11
15
99.95%
7
994
175.5°
0.3
2
05h
167.42°
6 m/s
max 8
99.95%
7 °C
994 hPa
175.5°
0.3 m
2 s
08h
163.46°
12
16
99.95%
7
992
177.62°
0.3
2
08h
163.46°
6 m/s
max 8
99.95%
7 °C
992 hPa
177.62°
0.3 m
2 s
11h
166.88°
12
21
99.95%
Regen
1.7
7
991
175.5°
0.3
2
11h
166.88°
6 m/s
max 11
99.95%Regen
1.7 mm
7 °C
991 hPa
175.5°
0.3 m
2 s
14h
188.27°
9
13
99.88%
Regen
1.5
7
991
180.12°
0.3
1
14h
188.27°
5 m/s
max 7
99.88%Regen
1.5 mm
7 °C
991 hPa
180.12°
0.3 m
1 s
17h
182.97°
11
23
99.95%
Regen
0.9
7
991
184.62°
0.3
1
17h
182.97°
6 m/s
max 12
99.95%Regen
0.9 mm
7 °C
991 hPa
184.62°
0.3 m
1 s
20h
194.47°
14
31
8.13%
8
989
288.25°
0.4
21
20h
194.47°
7 m/s
max 16
8.13%
8 °C
989 hPa
288.25°
0.4 m
21 s
23h
192.51°
16
35
98.71%
9
988
297.25°
0.5
21
23h
192.51°
8 m/s
max 18
98.71%
9 °C
988 hPa
297.25°
0.5 m
21 s

vrijdag 16 okt

Wind
Weer
Golven
02h
199.54°
20
42
99.95%
9
986
290.5°
0.5
20
02h
199.54°
10 m/s
max 22
99.95%
9 °C
986 hPa
290.5°
0.5 m
20 s
05h
218.52°
27
44
98.19%
Regen
2.8
8
985
257.75°
0.6
9
05h
218.52°
14 m/s
max 23
98.19%Regen
2.8 mm
8 °C
985 hPa
257.75°
0.6 m
9 s
08h
223.32°
23
40
99.1%
Regen
1.6
6
988
228.75°
0.6
2
08h
223.32°
12 m/s
max 20
99.1%Regen
1.6 mm
6 °C
988 hPa
228.75°
0.6 m
2 s
11h
234.8°
24
37
99.95%
Regen
0.5
6
990
233°
0.6
2
11h
234.8°
12 m/s
max 19
99.95%Regen
0.5 mm
6 °C
990 hPa
233°
0.6 m
2 s
14h
248.5°
23
35
87.67%
Regen
0.8
5
994
244.88°
0.6
2
14h
248.5°
12 m/s
max 18
87.67%Regen
0.8 mm
5 °C
994 hPa
244.88°
0.6 m
2 s
17h
252.12°
22
32
94.86%
Sneeuwregen
0.7
4
998
258.75°
0.6
3
17h
252.12°
11 m/s
max 16
94.86%Sneeuwregen
0.7 mm
4 °C
998 hPa
258.75°
0.6 m
3 s
20h
259.88°
22
31
68.16%
Sneeuwregen
0.6
3
1002
279.25°
0.6
6
20h
259.88°
11 m/s
max 16
68.16%Sneeuwregen
0.6 mm
3 °C
1002 hPa
279.25°
0.6 m
6 s
23h
257.68°
19
27
69.64%
Sneeuw
0.6
3
1005
305.25°
0.7
12
23h
257.68°
10 m/s
max 14
69.64%Sneeuw
0.6 mm
3 °C
1005 hPa
305.25°
0.7 m
12 s

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Harstad in Troms og Finnmark, Noorwegen.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Harstad wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Noorwegen.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Harstad te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Harstad.

Statistieken

Voor statistische en historische weergegevens bekijk de wind en weerstatistieken voor deze locatie.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Harstad, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.