Wind-, golven & weersverwachting Haugnesvarden 

251.89°
35 kts
Westzuidwest
99.95%Regen
7 °C
Regen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 12:35 lokale tijd / Volgende update: 18:53 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)
Golfrichting
Golfhoogte (m)
Golfinterval (s)

vrijdag 16 okt

Wind
Weer
Golven
02h
177.34°
16
19
4.96%
8
991
302.5°
2
19
02h
177.34°
8 m/s
max 10
4.96%
8 °C
991 hPa
302.5°
2 m
19 s
05h
187.43°
16
21
40.25%
8
989
302.5°
2.1
19
05h
187.43°
8 m/s
max 11
40.25%
8 °C
989 hPa
302.5°
2.1 m
19 s
08h
215.45°
20
39
81.83%
9
989
298.25°
2.1
18
08h
215.45°
10 m/s
max 20
81.83%
9 °C
989 hPa
298.25°
2.1 m
18 s
11h
210.62°
22
37
99.46%
Regen
0.6
7
990
298.5°
2.2
17
11h
210.62°
11 m/s
max 19
99.46%Regen
0.6 mm
7 °C
990 hPa
298.5°
2.2 m
17 s
14h
239.44°
28
41
96.15%
Regen
2.1
7
993
292.75°
2.3
16
14h
239.44°
14 m/s
max 21
96.15%Regen
2.1 mm
7 °C
993 hPa
292.75°
2.3 m
16 s
17h
251.89°
35
44
99.95%
Regen
1.7
7
995
260°
2.5
9
17h
251.89°
18 m/s
max 23
99.95%Regen
1.7 mm
7 °C
995 hPa
260°
2.5 m
9 s
20h
253.49°
38
46
92.91%
Regen
1.2
6
998
255.88°
2.7
6
20h
253.49°
20 m/s
max 24
92.91%Regen
1.2 mm
6 °C
998 hPa
255.88°
2.7 m
6 s
23h
261.25°
37
43
99.95%
Sneeuwregen
0.9
5
1002
260.75°
2.7
7
23h
261.25°
19 m/s
max 22
99.95%Sneeuwregen
0.9 mm
5 °C
1002 hPa
260.75°
2.7 m
7 s

zaterdag 17 okt

Wind
Weer
Golven
02h
271.52°
35
42
99.95%
Sneeuw
0.9
4
1005
280°
2.9
7
02h
271.52°
18 m/s
max 21
99.95%Sneeuw
0.9 mm
4 °C
1005 hPa
280°
2.9 m
7 s
05h
277.22°
34
39
89.59%
Sneeuw
0.8
5
1008
304.5°
3
10
05h
277.22°
17 m/s
max 20
89.59%Sneeuw
0.8 mm
5 °C
1008 hPa
304.5°
3 m
10 s
08h
277.27°
32
36
99.95%
Sneeuw
1.1
5
1010
320.25°
3
12
08h
277.27°
16 m/s
max 18
99.95%Sneeuw
1.1 mm
5 °C
1010 hPa
320.25°
3 m
12 s
11h
277.89°
28
32
99.95%
Sneeuw
0.8
5
1013
328.75°
2.8
12
11h
277.89°
14 m/s
max 16
99.95%Sneeuw
0.8 mm
5 °C
1013 hPa
328.75°
2.8 m
12 s
14h
285.13°
19
21
99.95%
Sneeuw
0.8
3
1014
334.5°
2.7
12
14h
285.13°
10 m/s
max 11
99.95%Sneeuw
0.8 mm
3 °C
1014 hPa
334.5°
2.7 m
12 s
17h
294.27°
23
25
99.95%
Sneeuw
1.5
4
1017
338.25°
2.6
12
17h
294.27°
12 m/s
max 13
99.95%Sneeuw
1.5 mm
4 °C
1017 hPa
338.25°
2.6 m
12 s
20h
281°
22
25
99.95%
Sneeuw
1
4
1019
340.75°
2.5
12
20h
281°
11 m/s
max 13
99.95%Sneeuw
1 mm
4 °C
1019 hPa
340.75°
2.5 m
12 s
23h
274.48°
25
27
99.95%
Sneeuw
1
5
1021
342.75°
2.5
11
23h
274.48°
13 m/s
max 14
99.95%Sneeuw
1 mm
5 °C
1021 hPa
342.75°
2.5 m
11 s

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Haugnesvarden in Troms og Finnmark, Noorwegen.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Haugnesvarden wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Noorwegen.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Haugnesvarden te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Haugnesvarden.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Haugnesvarden, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.