Wind- & weersverwachting Hlioarendi 

286.27°
9 kts
Westnoordwest
98.87%
7 °C
Zwaar bewolkt
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 16:33 lokale tijd / Volgende update: 22:45 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

woensdag 14 okt

Wind
Weer
00h
114.7°
6
7
99.95%
6
990
00h
114.7°
3 m/s
max 4
99.95%
6 °C
990 hPa
03h
77.03°
15
23
99.95%
5
984
03h
77.03°
8 m/s
max 12
99.95%
5 °C
984 hPa
06h
59.2°
35
45
99.95%
Sneeuwregen
1.4
5
970
06h
59.2°
18 m/s
max 23
99.95%Sneeuwregen
1.4 mm
5 °C
970 hPa
09h
82.78°
36
49
99.95%
Regen
8.4
7
952
09h
82.78°
18 m/s
max 25
99.95%Regen
8.4 mm
7 °C
952 hPa
12h
106.52°
23
29
91.28%
Regen
4.9
7
946
12h
106.52°
12 m/s
max 15
91.28%Regen
4.9 mm
7 °C
946 hPa
15h
22.33°
17
22
87.58%
Regen
0.9
7
946
15h
22.33°
9 m/s
max 11
87.58%Regen
0.9 mm
7 °C
946 hPa
18h
286.27°
9
13
98.87%
7
951
18h
286.27°
5 m/s
max 7
98.87%
7 °C
951 hPa
21h
304.4°
28
32
69.77%
Sneeuw
1.1
4
958
21h
304.4°
14 m/s
max 16
69.77%Sneeuw
1.1 mm
4 °C
958 hPa

donderdag 15 okt

Wind
Weer
00h
321.84°
29
38
99.95%
Sneeuw
0.9
3
967
00h
321.84°
15 m/s
max 20
99.95%Sneeuw
0.9 mm
3 °C
967 hPa
03h
327.74°
29
39
99.95%
1
976
03h
327.74°
15 m/s
max 20
99.95%
1 °C
976 hPa
06h
335.88°
19
28
99.95%
1
984
06h
335.88°
10 m/s
max 15
99.95%
1 °C
984 hPa
09h
333.78°
14
22
98.04%
1
991
09h
333.78°
7 m/s
max 11
98.04%
1 °C
991 hPa
12h
331.46°
15
22
99.88%
2
996
12h
331.46°
8 m/s
max 11
99.88%
2 °C
996 hPa
15h
309.86°
6
10
99.95%
3
999
15h
309.86°
3 m/s
max 5
99.95%
3 °C
999 hPa
18h
229.61°
4
8
95.34%
3
1002
18h
229.61°
2 m/s
max 4
95.34%
3 °C
1002 hPa
21h
230.59°
17
23
97.7%
6
1004
21h
230.59°
9 m/s
max 12
97.7%
6 °C
1004 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Hlioarendi in South, IJsland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Greenwich Mean Time. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Hlioarendi wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in IJsland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Hlioarendi te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Hlioarendi.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Hlioarendi, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.