Wind- & weersverwachting Lavanchy 

225.3°
7 kts
Zuidwest
88.68%Sneeuwregen
3 °C
Sneeuwregen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 18:34 lokale tijd / Volgende update: 00:51 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

vrijdag 23 okt

Wind
Weer
02h
138.98°
5
5
99.95%
1
867
02h
138.98°
2 m/s
max 2
99.95%
1 °C
867 hPa
05h
161.16°
4
6
99.95%
3
866
05h
161.16°
2 m/s
max 3
99.95%
3 °C
866 hPa
08h
151.76°
5
7
96.79%
3
865
08h
151.76°
3 m/s
max 4
96.79%
3 °C
865 hPa
11h
174.23°
4
9
99.95%
Sneeuwregen
2.1
4
866
11h
174.23°
2 m/s
max 5
99.95%Sneeuwregen
2.1 mm
4 °C
866 hPa
14h
179.51°
6
13
96.83%
Sneeuw
7.1
4
867
14h
179.51°
3 m/s
max 7
96.83%Sneeuw
7.1 mm
4 °C
867 hPa
17h
218.24°
8
19
85.75%
Sneeuwregen
0.5
6
865
17h
218.24°
4 m/s
max 10
85.75%Sneeuwregen
0.5 mm
6 °C
865 hPa
20h
225.3°
7
15
88.68%
Sneeuwregen
2.1
3
868
20h
225.3°
4 m/s
max 8
88.68%Sneeuwregen
2.1 mm
3 °C
868 hPa
23h
219.92°
8
15
96.76%
Sneeuwregen
1.2
2
869
23h
219.92°
4 m/s
max 8
96.76%Sneeuwregen
1.2 mm
2 °C
869 hPa

zaterdag 24 okt

Wind
Weer
02h
244.76°
8
15
99.95%
Sneeuwregen
1.6
1
869
02h
244.76°
4 m/s
max 8
99.95%Sneeuwregen
1.6 mm
1 °C
869 hPa
05h
244.14°
6
11
99.91%
Sneeuw
2.4
1
870
05h
244.14°
3 m/s
max 6
99.91%Sneeuw
2.4 mm
1 °C
870 hPa
08h
229.09°
5
10
99.05%
Sneeuw
2
0
870
08h
229.09°
3 m/s
max 5
99.05%Sneeuw
2 mm
0 °C
870 hPa
11h
227.35°
5
9
99.95%
Sneeuwregen
0.7
1
871
11h
227.35°
2 m/s
max 4
99.95%Sneeuwregen
0.7 mm
1 °C
871 hPa
14h
243.6°
5
8
99.13%
Sneeuwregen
1
2
871
14h
243.6°
2 m/s
max 4
99.13%Sneeuwregen
1 mm
2 °C
871 hPa
17h
242.41°
4
8
99.95%
Regen
0.5
2
870
17h
242.41°
2 m/s
max 4
99.95%Regen
0.5 mm
2 °C
870 hPa
20h
176.7°
4
6
99.95%
1
869
20h
176.7°
2 m/s
max 3
99.95%
1 °C
869 hPa
23h
178.41°
4
8
99.95%
1
869
23h
178.41°
2 m/s
max 4
99.95%
1 °C
869 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Lavanchy in Fribourg, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Lavanchy wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Lavanchy te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Lavanchy.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Lavanchy, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.