Wind- & weersverwachting Le Brèvent 

251.1°
5 kts
Westzuidwest
99.95%Sneeuw
-3 °C
Sneeuw
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 06:41 lokale tijd / Volgende update: 12:52 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zaterdag 24 okt

Wind
Weer
02h
267.06°
7
8
94.97%
Sneeuw
3
-2
793
02h
267.06°
3 m/s
max 4
94.97%Sneeuw
3 mm
-2 °C
793 hPa
05h
273.05°
5
6
99.91%
Sneeuw
1.9
-4
793
05h
273.05°
3 m/s
max 3
99.91%Sneeuw
1.9 mm
-4 °C
793 hPa
08h
255.22°
4
6
99.95%
Sneeuw
1.4
-4
793
08h
255.22°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuw
1.4 mm
-4 °C
793 hPa
11h
251.1°
5
7
99.95%
Sneeuw
1.7
-3
794
11h
251.1°
3 m/s
max 3
99.95%Sneeuw
1.7 mm
-3 °C
794 hPa
14h
273.83°
4
4
99.95%
Sneeuw
2
-2
794
14h
273.83°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuw
2 mm
-2 °C
794 hPa
17h
232.9°
4
5
99.95%
-2
794
17h
232.9°
2 m/s
max 2
99.95%
-2 °C
794 hPa
20h
198.44°
3
4
99.95%
-4
794
20h
198.44°
2 m/s
max 2
99.95%
-4 °C
794 hPa
23h
184.34°
5
6
99.95%
-2
794
23h
184.34°
3 m/s
max 3
99.95%
-2 °C
794 hPa

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
191.02°
6
8
99.95%
Sneeuw
1.1
-2
793
02h
191.02°
3 m/s
max 4
99.95%Sneeuw
1.1 mm
-2 °C
793 hPa
04h
207.71°
6
8
99.95%
Sneeuwregen
3.8
0
792
04h
207.71°
3 m/s
max 4
99.95%Sneeuwregen
3.8 mm
0 °C
792 hPa
07h
214.74°
4
6
99.95%
Regen
0.7
1
792
07h
214.74°
2 m/s
max 3
99.95%Regen
0.7 mm
1 °C
792 hPa
10h
217.81°
5
7
99.64%
2
792
10h
217.81°
3 m/s
max 4
99.64%
2 °C
792 hPa
13h
214.63°
6
8
99.95%
Regen
1.4
2
791
13h
214.63°
3 m/s
max 4
99.95%Regen
1.4 mm
2 °C
791 hPa
16h
217.36°
5
8
99.95%
Regen
6.2
2
791
16h
217.36°
3 m/s
max 4
99.95%Regen
6.2 mm
2 °C
791 hPa
19h
281.47°
4
4
98.08%
Regen
4.9
2
793
19h
281.47°
2 m/s
max 2
98.08%Regen
4.9 mm
2 °C
793 hPa
22h
279.15°
2
2
92.28%
1
795
22h
279.15°
1 m/s
max 1
92.28%
1 °C
795 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Le Brèvent in Auvergne-Rhône-Alpes, Frankrijk.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Le Brèvent wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Frankrijk.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Le Brèvent te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Le Brèvent.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Le Brèvent, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.