Wind- & weersverwachting Les Vérines (Chamoson) 

128.51°
4 kts
Zuidoost
96.79%
12 °C
Zwaar bewolkt
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 18:34 lokale tijd / Volgende update: 00:53 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

dinsdag 20 okt

Wind
Weer
02h
119.31°
5
6
92.44%
11
934
02h
119.31°
3 m/s
max 3
92.44%
11 °C
934 hPa
05h
112.13°
5
6
99.91%
11
932
05h
112.13°
3 m/s
max 3
99.91%
11 °C
932 hPa
08h
111.88°
5
6
49.96%
11
931
08h
111.88°
3 m/s
max 3
49.96%
11 °C
931 hPa
11h
133.08°
5
8
99.95%
16
930
11h
133.08°
3 m/s
max 4
99.95%
16 °C
930 hPa
14h
153.93°
5
6
98.64%
18
928
14h
153.93°
3 m/s
max 3
98.64%
18 °C
928 hPa
17h
132.58°
5
6
99.95%
15
927
17h
132.58°
2 m/s
max 3
99.95%
15 °C
927 hPa
20h
128.51°
4
5
96.79%
12
927
20h
128.51°
2 m/s
max 3
96.79%
12 °C
927 hPa
23h
94.07°
3
6
95.56%
11
927
23h
94.07°
2 m/s
max 3
95.56%
11 °C
927 hPa

woensdag 21 okt

Wind
Weer
02h
110.74°
2
4
99.95%
Sneeuwregen
1.2
11
926
02h
110.74°
1 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
1.2 mm
11 °C
926 hPa
05h
256.42°
1
3
98.6%
Regen
1.5
11
926
05h
256.42°
1 m/s
max 2
98.6%Regen
1.5 mm
11 °C
926 hPa
08h
277.24°
3
4
99.95%
Sneeuwregen
1.8
10
926
08h
277.24°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
1.8 mm
10 °C
926 hPa
11h
285.18°
4
5
99.95%
Sneeuwregen
2.8
10
927
11h
285.18°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
2.8 mm
10 °C
927 hPa
14h
282.5°
4
5
99.95%
Sneeuwregen
8.5
8
929
14h
282.5°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
8.5 mm
8 °C
929 hPa
17h
280.3°
5
7
77.08%
Sneeuwregen
0.7
9
930
17h
280.3°
3 m/s
max 3
77.08%Sneeuwregen
0.7 mm
9 °C
930 hPa
20h
294.82°
4
5
89.2%
Sneeuwregen
1.4
6
933
20h
294.82°
2 m/s
max 3
89.2%Sneeuwregen
1.4 mm
6 °C
933 hPa
23h
276.54°
4
5
96.98%
Sneeuw
0.6
6
935
23h
276.54°
2 m/s
max 3
96.98%Sneeuw
0.6 mm
6 °C
935 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Les Vérines (Chamoson) in Wallis, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Les Vérines (Chamoson) wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Les Vérines (Chamoson) te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Les Vérines (Chamoson).

Statistieken

Voor statistische en historische weergegevens bekijk de wind en weerstatistieken voor deze locatie.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Les Vérines (Chamoson), neem dan een kijkje in onze hulpsectie.