Wind- & weersverwachting Loischkopf 

78.74°
2 kts
Oostnoordoost
53.21%Sneeuw
-2 °C
Sneeuw
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 00:40 lokale tijd / Volgende update: 06:58 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

donderdag 22 okt

Wind
Weer
02h
330.86°
4
5
97.17%
Sneeuwregen
5.7
-1
814
02h
330.86°
2 m/s
max 3
97.17%Sneeuwregen
5.7 mm
-1 °C
814 hPa
05h
78.74°
2
4
53.21%
Sneeuw
1.1
-2
815
05h
78.74°
1 m/s
max 2
53.21%Sneeuw
1.1 mm
-2 °C
815 hPa
08h
139.44°
4
4
38.24%
-5
816
08h
139.44°
2 m/s
max 2
38.24%
-5 °C
816 hPa
11h
188.22°
2
3
4.1%
0
816
11h
188.22°
1 m/s
max 2
4.1%
0 °C
816 hPa
14h
283.82°
2
3
2.52%
3
816
14h
283.82°
1 m/s
max 1
2.52%
3 °C
816 hPa
17h
189.25°
2
3
4.22%
3
816
17h
189.25°
1 m/s
max 1
4.22%
3 °C
816 hPa
20h
150.59°
6
6
4.79%
-3
816
20h
150.59°
3 m/s
max 3
4.79%
-3 °C
816 hPa
23h
152.6°
6
6
6.05%
-5
815
23h
152.6°
3 m/s
max 3
6.05%
-5 °C
815 hPa

vrijdag 23 okt

Wind
Weer
02h
156.46°
7
7
64.52%
-5
814
02h
156.46°
3 m/s
max 3
64.52%
-5 °C
814 hPa
05h
162.51°
6
7
99.95%
-2
813
05h
162.51°
3 m/s
max 4
99.95%
-2 °C
813 hPa
08h
164.77°
7
8
86.04%
-3
812
08h
164.77°
3 m/s
max 4
86.04%
-3 °C
812 hPa
11h
196.12°
6
9
80.88%
3
812
11h
196.12°
3 m/s
max 5
80.88%
3 °C
812 hPa
14h
207.89°
5
6
98.75%
5
811
14h
207.89°
2 m/s
max 3
98.75%
5 °C
811 hPa
17h
286.92°
2
4
99.95%
4
811
17h
286.92°
1 m/s
max 2
99.95%
4 °C
811 hPa
20h
245.37°
1
2
99.95%
Regen
1.3
1
812
20h
245.37°
1 m/s
max 1
99.95%Regen
1.3 mm
1 °C
812 hPa
23h
312.83°
1
2
96.48%
Sneeuwregen
1.3
0
812
23h
312.83°
1 m/s
max 1
96.48%Sneeuwregen
1.3 mm
0 °C
812 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Loischkopf in Vorarlberg, Oostenrijk.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Loischkopf wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Oostenrijk.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Loischkopf te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Loischkopf.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Loischkopf, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.