Wind- & weersverwachting Mark's Knob, 

158.23°
2 kts
Zuidzuidoost
98.02%Sneeuw
6 °C
Sneeuw
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 23:34 lokale tijd / Volgende update: 05:51 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

dinsdag 27 okt

Wind
Weer
01h
192.27°
12
13
99.95%
Regen
8.3
11
1002
01h
192.27°
6 m/s
max 7
99.95%Regen
8.3 mm
11 °C
1002 hPa
04h
158.23°
2
3
98.02%
Sneeuw
2.2
6
1005
04h
158.23°
1 m/s
max 2
98.02%Sneeuw
2.2 mm
6 °C
1005 hPa
07h
276.03°
1
2
47.64%
7
1006
07h
276.03°
1 m/s
max 1
47.64%
7 °C
1006 hPa
10h
183.18°
4
5
40.04%
9
1008
10h
183.18°
2 m/s
max 3
40.04%
9 °C
1008 hPa
13h
182.05°
3
4
66.17%
Regen
0.5
11
1009
13h
182.05°
1 m/s
max 2
66.17%Regen
0.5 mm
11 °C
1009 hPa
16h
311.51°
3
7
72.88%
Regen
0.8
13
1009
16h
311.51°
2 m/s
max 4
72.88%Regen
0.8 mm
13 °C
1009 hPa
19h
345.06°
9
11
57.01%
12
1010
19h
345.06°
4 m/s
max 6
57.01%
12 °C
1010 hPa
22h
343.93°
9
11
6.49%
8
1012
22h
343.93°
5 m/s
max 6
6.49%
8 °C
1012 hPa

woensdag 28 okt

Wind
Weer
01h
335.23°
8
10
5.27%
6
1013
01h
335.23°
4 m/s
max 5
5.27%
6 °C
1013 hPa
04h
334.59°
8
10
15.42%
6
1011
04h
334.59°
4 m/s
max 5
15.42%
6 °C
1011 hPa
07h
337.71°
9
12
14.47%
6
1010
07h
337.71°
5 m/s
max 6
14.47%
6 °C
1010 hPa
10h
333.63°
12
18
85.94%
11
1009
10h
333.63°
6 m/s
max 9
85.94%
11 °C
1009 hPa
13h
339.67°
15
23
99.95%
13
1006
13h
339.67°
8 m/s
max 12
99.95%
13 °C
1006 hPa
16h
330.03°
15
26
98.84%
12
1004
16h
330.03°
8 m/s
max 13
98.84%
12 °C
1004 hPa
19h
345.08°
11
17
90.55%
Sneeuwregen
1.3
9
1003
19h
345.08°
5 m/s
max 9
90.55%Sneeuwregen
1.3 mm
9 °C
1003 hPa
22h
343.44°
7
12
91.91%
Regen
1.3
10
1002
22h
343.44°
4 m/s
max 6
91.91%Regen
1.3 mm
10 °C
1002 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Mark's Knob, in Otago, Nieuw-Zeeland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Nieuw-Zeelandse zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Mark's Knob, wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Nieuw-Zeeland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Mark's Knob, te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Mark's Knob,.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Mark's Knob,, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.