Wind- & weersverwachting Mettenen 

321.13°
2 kts
Noordwest
99.95%Sneeuw
-3 °C
Sneeuw
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 06:41 lokale tijd / Volgende update: 12:58 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zaterdag 24 okt

Wind
Weer
02h
295.63°
3
3
91.69%
Sneeuw
0.9
-2
808
02h
295.63°
1 m/s
max 2
91.69%Sneeuw
0.9 mm
-2 °C
808 hPa
05h
302.25°
4
9
98.97%
Sneeuw
3.8
-3
809
05h
302.25°
2 m/s
max 5
98.97%Sneeuw
3.8 mm
-3 °C
809 hPa
08h
331.5°
1
5
98.85%
Sneeuw
0.7
-4
810
08h
331.5°
1 m/s
max 2
98.85%Sneeuw
0.7 mm
-4 °C
810 hPa
11h
321.13°
2
3
99.95%
Sneeuw
1.2
-3
811
11h
321.13°
1 m/s
max 2
99.95%Sneeuw
1.2 mm
-3 °C
811 hPa
14h
318.16°
4
5
97.51%
Sneeuw
1.4
-1
811
14h
318.16°
2 m/s
max 2
97.51%Sneeuw
1.4 mm
-1 °C
811 hPa
17h
312.86°
1
3
92.1%
Sneeuwregen
0.6
-1
811
17h
312.86°
1 m/s
max 1
92.1%Sneeuwregen
0.6 mm
-1 °C
811 hPa
20h
173.07°
4
4
94.76%
-6
811
20h
173.07°
2 m/s
max 2
94.76%
-6 °C
811 hPa
23h
179.56°
5
5
99.95%
-3
810
23h
179.56°
3 m/s
max 3
99.95%
-3 °C
810 hPa

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
187.92°
7
7
99.72%
-2
808
02h
187.92°
3 m/s
max 4
99.72%
-2 °C
808 hPa
04h
172.24°
8
10
99.95%
Sneeuwregen
2.2
-2
807
04h
172.24°
4 m/s
max 5
99.95%Sneeuwregen
2.2 mm
-2 °C
807 hPa
07h
181.21°
7
8
99.95%
Sneeuwregen
6.9
0
807
07h
181.21°
3 m/s
max 4
99.95%Sneeuwregen
6.9 mm
0 °C
807 hPa
10h
181.17°
7
8
97.67%
Regen
0.6
2
806
10h
181.17°
3 m/s
max 4
97.67%Regen
0.6 mm
2 °C
806 hPa
13h
183.45°
7
9
99.95%
4
805
13h
183.45°
4 m/s
max 5
99.95%
4 °C
805 hPa
16h
206.56°
5
6
99.95%
Regen
1.9
4
805
16h
206.56°
3 m/s
max 3
99.95%Regen
1.9 mm
4 °C
805 hPa
19h
330.69°
6
7
99.95%
Regen
6.3
2
809
19h
330.69°
3 m/s
max 4
99.95%Regen
6.3 mm
2 °C
809 hPa
22h
335.93°
3
3
82.19%
Sneeuw
1.6
0
812
22h
335.93°
1 m/s
max 2
82.19%Sneeuw
1.6 mm
0 °C
812 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Mettenen in Uri, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Mettenen wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Mettenen te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Mettenen.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Mettenen, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.