Wind- & weersverwachting Michaelerberg 

189.59°
4 kts
Zuid
99.95%Regen
5 °C
Regen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 11:34 lokale tijd / Volgende update: 17:46 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
202.75°
3
3
79.86%
-2
908
02h
202.75°
2 m/s
max 2
79.86%
-2 °C
908 hPa
04h
180.44°
4
4
99.95%
0
906
04h
180.44°
2 m/s
max 2
99.95%
0 °C
906 hPa
07h
177.1°
5
8
99.95%
2
905
07h
177.1°
3 m/s
max 4
99.95%
2 °C
905 hPa
10h
185.25°
5
7
99.95%
5
904
10h
185.25°
3 m/s
max 4
99.95%
5 °C
904 hPa
13h
192.88°
5
7
99.95%
6
903
13h
192.88°
2 m/s
max 4
99.95%
6 °C
903 hPa
16h
189.59°
4
6
99.95%
Regen
1
5
902
16h
189.59°
2 m/s
max 3
99.95%Regen
1 mm
5 °C
902 hPa
19h
268.23°
4
7
93.54%
Regen
1.2
5
902
19h
268.23°
2 m/s
max 3
93.54%Regen
1.2 mm
5 °C
902 hPa
22h
328.04°
4
10
99.95%
Sneeuwregen
7.5
5
907
22h
328.04°
2 m/s
max 5
99.95%Sneeuwregen
7.5 mm
5 °C
907 hPa

maandag 26 okt

Wind
Weer
01h
313.95°
5
8
95.89%
Sneeuwregen
0.9
4
908
01h
313.95°
3 m/s
max 4
95.89%Sneeuwregen
0.9 mm
4 °C
908 hPa
04h
322.52°
4
6
97.43%
Sneeuw
0.8
3
909
04h
322.52°
2 m/s
max 3
97.43%Sneeuw
0.8 mm
3 °C
909 hPa
07h
302.11°
4
6
93.73%
Sneeuw
0.8
3
911
07h
302.11°
2 m/s
max 3
93.73%Sneeuw
0.8 mm
3 °C
911 hPa
10h
306.09°
4
5
83.62%
4
912
10h
306.09°
2 m/s
max 3
83.62%
4 °C
912 hPa
13h
281.17°
3
5
89.41%
6
912
13h
281.17°
2 m/s
max 2
89.41%
6 °C
912 hPa
16h
266.25°
2
3
89.04%
5
912
16h
266.25°
1 m/s
max 2
89.04%
5 °C
912 hPa
19h
232.53°
2
3
60.77%
1
912
19h
232.53°
1 m/s
max 1
60.77%
1 °C
912 hPa
22h
219.66°
2
3
56.13%
1
912
22h
219.66°
1 m/s
max 1
56.13%
1 °C
912 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Michaelerberg in Stiermarken, Oostenrijk.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese standaardtijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Michaelerberg wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Oostenrijk.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Michaelerberg te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Michaelerberg.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Michaelerberg, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.