Wind- & weersverwachting Mölbegg 

244.71°
2 kts
Westzuidwest
89.11%Regen
-3 °C
Regen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 11:34 lokale tijd / Volgende update: 17:51 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
204.95°
3
3
70.04%
-7
781
02h
204.95°
1 m/s
max 1
70.04%
-7 °C
781 hPa
04h
190.61°
3
4
99.95%
-6
779
04h
190.61°
2 m/s
max 2
99.95%
-6 °C
779 hPa
07h
183.93°
5
8
99.95%
-4
777
07h
183.93°
2 m/s
max 4
99.95%
-4 °C
777 hPa
10h
189.08°
4
7
99.95%
-1
777
10h
189.08°
2 m/s
max 3
99.95%
-1 °C
777 hPa
13h
191.35°
4
7
99.95%
-1
775
13h
191.35°
2 m/s
max 3
99.95%
-1 °C
775 hPa
16h
205.96°
3
5
99.95%
Sneeuwregen
0.4
-1
775
16h
205.96°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
0.4 mm
-1 °C
775 hPa
19h
244.71°
2
3
89.11%
Regen
0.8
-3
774
19h
244.71°
1 m/s
max 2
89.11%Regen
0.8 mm
-3 °C
774 hPa
22h
303.56°
3
11
99.95%
Sneeuwregen
7
-2
780
22h
303.56°
1 m/s
max 6
99.95%Sneeuwregen
7 mm
-2 °C
780 hPa

maandag 26 okt

Wind
Weer
01h
293.75°
4
11
90.18%
Sneeuwregen
1.1
-2
780
01h
293.75°
2 m/s
max 6
90.18%Sneeuwregen
1.1 mm
-2 °C
780 hPa
04h
295.37°
3
5
90.43%
-5
782
04h
295.37°
1 m/s
max 3
90.43%
-5 °C
782 hPa
07h
290.82°
3
5
91.98%
Sneeuw
0.8
-4
784
07h
290.82°
2 m/s
max 3
91.98%Sneeuw
0.8 mm
-4 °C
784 hPa
10h
277.83°
3
4
93.05%
-2
785
10h
277.83°
1 m/s
max 2
93.05%
-2 °C
785 hPa
13h
251.52°
3
5
43.54%
0
785
13h
251.52°
1 m/s
max 3
43.54%
0 °C
785 hPa
16h
239.14°
3
3
99.43%
-1
785
16h
239.14°
1 m/s
max 2
99.43%
-1 °C
785 hPa
19h
209.89°
2
3
88.7%
-5
785
19h
209.89°
1 m/s
max 1
88.7%
-5 °C
785 hPa
22h
201.81°
2
3
85.25%
-6
785
22h
201.81°
1 m/s
max 1
85.25%
-6 °C
785 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Mölbegg in Stiermarken, Oostenrijk.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese standaardtijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Mölbegg wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Oostenrijk.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Mölbegg te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Mölbegg.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Mölbegg, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.