Wind- & weersverwachting Mont Buet 

245.34°
2 kts
Westzuidwest
99.95%Regen
-4 °C
Regen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 00:40 lokale tijd / Volgende update: 07:00 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

woensdag 21 okt

Wind
Weer
02h
176.83°
2
3
99.95%
Regen
0.6
-3
653
02h
176.83°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
0.6 mm
-3 °C
653 hPa
05h
245.34°
2
3
99.95%
Regen
1.5
-4
652
05h
245.34°
1 m/s
max 1
99.95%Regen
1.5 mm
-4 °C
652 hPa
08h
266.02°
3
3
99.95%
Sneeuwregen
4.1
-4
652
08h
266.02°
1 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
4.1 mm
-4 °C
652 hPa
11h
266.94°
4
5
99.95%
Sneeuwregen
3.7
-5
654
11h
266.94°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
3.7 mm
-5 °C
654 hPa
14h
267.98°
5
6
99.95%
Sneeuw
3.9
-5
656
14h
267.98°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuw
3.9 mm
-5 °C
656 hPa
17h
275.38°
5
6
95.84%
Sneeuwregen
0.6
-6
657
17h
275.38°
3 m/s
max 3
95.84%Sneeuwregen
0.6 mm
-6 °C
657 hPa
20h
272.28°
5
5
99.95%
Sneeuwregen
2
-7
659
20h
272.28°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
2 mm
-7 °C
659 hPa
23h
257.46°
4
5
99.11%
Sneeuw
0.9
-8
660
23h
257.46°
2 m/s
max 2
99.11%Sneeuw
0.9 mm
-8 °C
660 hPa

donderdag 22 okt

Wind
Weer
02h
264.74°
3
3
90.44%
-9
660
02h
264.74°
1 m/s
max 2
90.44%
-9 °C
660 hPa
05h
316.39°
2
2
99.95%
-9
660
05h
316.39°
1 m/s
max 1
99.95%
-9 °C
660 hPa
08h
171.33°
2
2
53.86%
-11
660
08h
171.33°
1 m/s
max 1
53.86%
-11 °C
660 hPa
11h
278.12°
2
2
2.34%
-7
661
11h
278.12°
1 m/s
max 1
2.34%
-7 °C
661 hPa
14h
308.38°
3
3
4.93%
-4
661
14h
308.38°
1 m/s
max 1
4.93%
-4 °C
661 hPa
17h
230.94°
1
2
50.82%
-4
660
17h
230.94°
0 m/s
max 1
50.82%
-4 °C
660 hPa
20h
151.36°
5
5
99.04%
-8
661
20h
151.36°
3 m/s
max 3
99.04%
-8 °C
661 hPa
23h
154.54°
6
6
99.95%
-7
660
23h
154.54°
3 m/s
max 3
99.95%
-7 °C
660 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Mont Buet in Wallis, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Mont Buet wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Mont Buet te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Mont Buet.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Mont Buet, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.