Wind- & weersverwachting Mt Alta 

305.16°
7 kts
Noordwest
25.99%Sneeuwregen
3 °C
Sneeuwregen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 11:40 lokale tijd / Volgende update: 18:00 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

donderdag 29 okt

Wind
Weer
01h
325.1°
7
13
95.3%
Sneeuwregen
6.7
1
858
01h
325.1°
4 m/s
max 7
95.3%Sneeuwregen
6.7 mm
1 °C
858 hPa
04h
307.09°
3
7
99.7%
Regen
8.9
1
857
04h
307.09°
2 m/s
max 4
99.7%Regen
8.9 mm
1 °C
857 hPa
07h
303.34°
6
8
60.62%
0
858
07h
303.34°
3 m/s
max 4
60.62%
0 °C
858 hPa
10h
304.51°
6
9
61.68%
2
860
10h
304.51°
3 m/s
max 5
61.68%
2 °C
860 hPa
13h
305.16°
7
10
25.99%
Sneeuwregen
0.7
3
859
13h
305.16°
3 m/s
max 5
25.99%Sneeuwregen
0.7 mm
3 °C
859 hPa
16h
298.69°
7
11
53.92%
Regen
0.5
3
859
16h
298.69°
4 m/s
max 6
53.92%Regen
0.5 mm
3 °C
859 hPa
19h
291.21°
6
9
62.77%
Sneeuw
0.5
2
860
19h
291.21°
3 m/s
max 5
62.77%Sneeuw
0.5 mm
2 °C
860 hPa
22h
305.99°
7
9
72.68%
-3
862
22h
305.99°
3 m/s
max 5
72.68%
-3 °C
862 hPa

vrijdag 30 okt

Wind
Weer
01h
310.14°
7
9
23.94%
-4
862
01h
310.14°
3 m/s
max 5
23.94%
-4 °C
862 hPa
04h
318.45°
6
9
35.82%
-3
861
04h
318.45°
3 m/s
max 5
35.82%
-3 °C
861 hPa
07h
308.02°
4
7
93.42%
-3
860
07h
308.02°
2 m/s
max 3
93.42%
-3 °C
860 hPa
10h
260.22°
4
7
23.84%
Sneeuwregen
0.5
2
861
10h
260.22°
2 m/s
max 4
23.84%Sneeuwregen
0.5 mm
2 °C
861 hPa
13h
272.93°
6
12
75.61%
Sneeuwregen
0.8
4
862
13h
272.93°
3 m/s
max 6
75.61%Sneeuwregen
0.8 mm
4 °C
862 hPa
16h
236.89°
7
10
49.89%
4
864
16h
236.89°
4 m/s
max 5
49.89%
4 °C
864 hPa
19h
216.08°
6
10
13.73%
2
868
19h
216.08°
3 m/s
max 5
13.73%
2 °C
868 hPa
22h
252.02°
4
5
5.79%
-4
872
22h
252.02°
2 m/s
max 2
5.79%
-4 °C
872 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Mt Alta in Otago, Nieuw-Zeeland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Nieuw-Zeelandse zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Mt Alta wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Nieuw-Zeeland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Mt Alta te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Mt Alta.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Mt Alta, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.