Wind- & weersverwachting Pemberton 

196.64°
1 kts
Zuidzuidwest
99.05%
9 °C
Zwaar bewolkt
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 09:33 lokale tijd / Volgende update: 15:51 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

donderdag 22 okt

Wind
Weer
02h
210.13°
2
2
71.03%
5
935
02h
210.13°
1 m/s
max 1
71.03%
5 °C
935 hPa
05h
245.17°
1
2
94.89%
5
934
05h
245.17°
1 m/s
max 1
94.89%
5 °C
934 hPa
08h
303.48°
1
1
93.44%
5
934
08h
303.48°
0 m/s
max 1
93.44%
5 °C
934 hPa
11h
196.64°
1
3
99.05%
9
935
11h
196.64°
1 m/s
max 2
99.05%
9 °C
935 hPa
14h
243.91°
3
3
99.95%
10
935
14h
243.91°
1 m/s
max 2
99.95%
10 °C
935 hPa
17h
304.86°
3
3
99.22%
Regen
0.6
8
935
17h
304.86°
1 m/s
max 1
99.22%Regen
0.6 mm
8 °C
935 hPa
20h
350.49°
4
4
99.95%
Sneeuwregen
1.3
6
937
20h
350.49°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
1.3 mm
6 °C
937 hPa
23h
2.31°
5
7
99.86%
Sneeuw
2.9
4
939
23h
2.31°
3 m/s
max 4
99.86%Sneeuw
2.9 mm
4 °C
939 hPa

vrijdag 23 okt

Wind
Weer
02h
1.08°
4
4
36.16%
2
941
02h
1.08°
2 m/s
max 2
36.16%
2 °C
941 hPa
05h
356.5°
3
3
24.4%
0
943
05h
356.5°
2 m/s
max 2
24.4%
0 °C
943 hPa
08h
0.51°
2
3
18.53%
0
944
08h
0.51°
1 m/s
max 2
18.53%
0 °C
944 hPa
11h
0.2°
3
4
6.6%
5
945
11h
0.2°
2 m/s
max 2
6.6%
5 °C
945 hPa
14h
13.95°
2
3
3.35%
9
945
14h
13.95°
1 m/s
max 1
3.35%
9 °C
945 hPa
17h
325.62°
1
2
27.89%
7
945
17h
325.62°
1 m/s
max 1
27.89%
7 °C
945 hPa
20h
70.62°
0
2
77.19%
3
945
20h
70.62°
0 m/s
max 1
77.19%
3 °C
945 hPa
23h
125.17°
1
2
31.6%
2
945
23h
125.17°
0 m/s
max 1
31.6%
2 °C
945 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Pemberton in Brits-Columbia, Canada.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Pacific-zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Pemberton wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Canada.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Pemberton te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Pemberton.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Pemberton, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.