Wind- & weersverwachting Piz Ault 

164.34°
8 kts
Zuidzuidoost
99.95%
-1 °C
Zwaar bewolkt
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 12:34 lokale tijd / Volgende update: 18:44 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

dinsdag 20 okt

Wind
Weer
02h
173.39°
8
10
97.53%
-1
690
02h
173.39°
4 m/s
max 5
97.53%
-1 °C
690 hPa
05h
172.06°
8
9
59.16%
-1
689
05h
172.06°
4 m/s
max 5
59.16%
-1 °C
689 hPa
08h
165.48°
8
9
85.16%
-2
688
08h
165.48°
4 m/s
max 5
85.16%
-2 °C
688 hPa
11h
162.94°
8
9
84.66%
0
688
11h
162.94°
4 m/s
max 5
84.66%
0 °C
688 hPa
14h
163.63°
9
10
99.95%
Regen
0.5
0
687
14h
163.63°
4 m/s
max 5
99.95%Regen
0.5 mm
0 °C
687 hPa
17h
164.34°
8
10
99.95%
-1
685
17h
164.34°
4 m/s
max 5
99.95%
-1 °C
685 hPa
20h
175.1°
7
9
97.34%
Regen
1.6
-2
684
20h
175.1°
4 m/s
max 5
97.34%Regen
1.6 mm
-2 °C
684 hPa
23h
168.34°
7
9
99.95%
Regen
1.5
-2
684
23h
168.34°
4 m/s
max 4
99.95%Regen
1.5 mm
-2 °C
684 hPa

woensdag 21 okt

Wind
Weer
02h
169.83°
6
8
99.95%
Regen
1
-1
683
02h
169.83°
3 m/s
max 4
99.95%Regen
1 mm
-1 °C
683 hPa
05h
169.89°
4
5
99.95%
Regen
1.2
-1
682
05h
169.89°
2 m/s
max 2
99.95%Regen
1.2 mm
-1 °C
682 hPa
08h
226.57°
2
3
99.95%
Regen
3.3
-1
682
08h
226.57°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
3.3 mm
-1 °C
682 hPa
11h
315.63°
3
3
99.95%
Regen
4.1
-2
682
11h
315.63°
1 m/s
max 1
99.95%Regen
4.1 mm
-2 °C
682 hPa
14h
326.85°
4
4
99.95%
Sneeuwregen
14.4
-5
683
14h
326.85°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
14.4 mm
-5 °C
683 hPa
17h
344.36°
6
7
99.95%
Sneeuwregen
5.9
-6
684
17h
344.36°
3 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
5.9 mm
-6 °C
684 hPa
20h
336.18°
7
8
99.95%
Sneeuw
4.7
-7
686
20h
336.18°
4 m/s
max 4
99.95%Sneeuw
4.7 mm
-7 °C
686 hPa
23h
336.82°
6
6
97.05%
Sneeuw
4.5
-8
688
23h
336.82°
3 m/s
max 3
97.05%Sneeuw
4.5 mm
-8 °C
688 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Piz Ault in Graubünden, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Piz Ault wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Piz Ault te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Piz Ault.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Piz Ault, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.