Wind-, golven & weersverwachting Ramsdalsheia 

172.65°
6 kts
Zuid
99.95%Regen
8 °C
Regen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 00:40 lokale tijd / Volgende update: 06:56 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)
Golfrichting
Golfhoogte (m)
Golfinterval (s)

vrijdag 16 okt

Wind
Weer
Golven
02h
172.65°
6
10
99.95%
Regen
0.6
8
1011
283°
2.6
15
02h
172.65°
3 m/s
max 5
99.95%Regen
0.6 mm
8 °C
1011 hPa
283°
2.6 m
15 s
05h
186.98°
5
9
99.95%
Regen
5.4
8
1012
280.5°
2.5
14
05h
186.98°
2 m/s
max 5
99.95%Regen
5.4 mm
8 °C
1012 hPa
280.5°
2.5 m
14 s
08h
183.35°
4
8
99.95%
Regen
3.8
8
1014
278.75°
2.2
14
08h
183.35°
2 m/s
max 4
99.95%Regen
3.8 mm
8 °C
1014 hPa
278.75°
2.2 m
14 s
11h
203.13°
4
7
80.73%
Regen
1.9
9
1016
280.75°
2
14
11h
203.13°
2 m/s
max 3
80.73%Regen
1.9 mm
9 °C
1016 hPa
280.75°
2 m
14 s
14h
236.89°
3
5
50.71%
Regen
1.1
10
1017
293.5°
2
13
14h
236.89°
2 m/s
max 3
50.71%Regen
1.1 mm
10 °C
1017 hPa
293.5°
2 m
13 s
17h
287.74°
3
4
94.93%
Regen
1.4
9
1019
305.25°
2.2
13
17h
287.74°
2 m/s
max 2
94.93%Regen
1.4 mm
9 °C
1019 hPa
305.25°
2.2 m
13 s
20h
323.14°
4
5
97.66%
Sneeuwregen
1.2
7
1022
312.5°
2.2
13
20h
323.14°
2 m/s
max 2
97.66%Sneeuwregen
1.2 mm
7 °C
1022 hPa
312.5°
2.2 m
13 s
23h
340.14°
4
5
99.95%
Sneeuw
1.3
6
1024
317.5°
2.3
13
23h
340.14°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuw
1.3 mm
6 °C
1024 hPa
317.5°
2.3 m
13 s

zaterdag 17 okt

Wind
Weer
Golven
02h
350.18°
4
6
90.02%
Sneeuw
0.5
5
1027
322°
2.3
13
02h
350.18°
2 m/s
max 3
90.02%Sneeuw
0.5 mm
5 °C
1027 hPa
322°
2.3 m
13 s
05h
353.35°
2
3
15.68%
4
1029
325°
2.3
13
05h
353.35°
1 m/s
max 2
15.68%
4 °C
1029 hPa
325°
2.3 m
13 s
08h
56.42°
1
2
44.46%
4
1030
326.5°
2.1
13
08h
56.42°
1 m/s
max 1
44.46%
4 °C
1030 hPa
326.5°
2.1 m
13 s
11h
144.43°
1
2
25.7%
6
1032
327.75°
1.9
12
11h
144.43°
1 m/s
max 1
25.7%
6 °C
1032 hPa
327.75°
1.9 m
12 s
14h
214.38°
2
3
86.98%
8
1033
329.75°
1.8
12
14h
214.38°
1 m/s
max 1
86.98%
8 °C
1033 hPa
329.75°
1.8 m
12 s
17h
236.5°
2
2
69.77%
8
1033
331.25°
1.8
12
17h
236.5°
1 m/s
max 1
69.77%
8 °C
1033 hPa
331.25°
1.8 m
12 s
20h
186.48°
2
2
42.01%
5
1034
332.5°
1.7
12
20h
186.48°
1 m/s
max 1
42.01%
5 °C
1034 hPa
332.5°
1.7 m
12 s
23h
141.2°
2
2
73.21%
5
1035
333°
1.6
12
23h
141.2°
1 m/s
max 1
73.21%
5 °C
1035 hPa
333°
1.6 m
12 s

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Ramsdalsheia in Vestland, Noorwegen.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Ramsdalsheia wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Noorwegen.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Ramsdalsheia te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Ramsdalsheia.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Ramsdalsheia, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.