Wind- & weersverwachting Round Top 

224.18°
2 kts
Zuidwest
55.23%Regen
1 °C
Regen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 17:37 lokale tijd / Volgende update: 23:50 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

donderdag 29 okt

Wind
Weer
01h
320.62°
12
19
88.31%
3
888
01h
320.62°
6 m/s
max 10
88.31%
3 °C
888 hPa
04h
321.76°
16
28
25.14%
Regen
0.7
3
886
04h
321.76°
8 m/s
max 14
25.14%Regen
0.7 mm
3 °C
886 hPa
07h
230.67°
7
13
99.95%
Regen
1.8
3
888
07h
230.67°
4 m/s
max 6
99.95%Regen
1.8 mm
3 °C
888 hPa
10h
193.77°
2
3
86.92%
Regen
2.4
4
889
10h
193.77°
1 m/s
max 2
86.92%Regen
2.4 mm
4 °C
889 hPa
13h
123.64°
4
9
62.86%
5
888
13h
123.64°
2 m/s
max 5
62.86%
5 °C
888 hPa
16h
238.96°
6
13
71.96%
Regen
0.7
9
887
16h
238.96°
3 m/s
max 7
71.96%Regen
0.7 mm
9 °C
887 hPa
19h
201.75°
3
10
68.16%
Regen
0.5
6
888
19h
201.75°
2 m/s
max 5
68.16%Regen
0.5 mm
6 °C
888 hPa
22h
224.18°
2
5
55.23%
Regen
1.6
1
892
22h
224.18°
1 m/s
max 3
55.23%Regen
1.6 mm
1 °C
892 hPa

vrijdag 30 okt

Wind
Weer
01h
351.45°
4
6
10.21%
0
892
01h
351.45°
2 m/s
max 3
10.21%
0 °C
892 hPa
04h
319.83°
7
7
2.31%
-2
891
04h
319.83°
3 m/s
max 3
2.31%
-2 °C
891 hPa
07h
326.9°
9
11
97.19%
-1
890
07h
326.9°
5 m/s
max 5
97.19%
-1 °C
890 hPa
10h
253.38°
3
6
93.87%
5
890
10h
253.38°
1 m/s
max 3
93.87%
5 °C
890 hPa
13h
297.09°
0
2
53.96%
Regen
1.2
2
891
13h
297.09°
0 m/s
max 1
53.96%Regen
1.2 mm
2 °C
891 hPa
16h
206.43°
7
12
99.65%
Regen
1.2
5
892
16h
206.43°
4 m/s
max 6
99.65%Regen
1.2 mm
5 °C
892 hPa
19h
189.78°
8
19
99.95%
Sneeuwregen
5.2
1
898
19h
189.78°
4 m/s
max 10
99.95%Sneeuwregen
5.2 mm
1 °C
898 hPa
22h
226.36°
4
10
19.53%
Sneeuw
1.8
-1
903
22h
226.36°
2 m/s
max 5
19.53%Sneeuw
1.8 mm
-1 °C
903 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Round Top in Canterbury, Nieuw-Zeeland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Nieuw-Zeelandse zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Round Top wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Nieuw-Zeeland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Round Top te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Round Top.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Round Top, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.