Wind- & weersverwachting Scalottas 

9.51°
4 kts
Noord
97.95%Regen
-6 °C
Regen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 06:41 lokale tijd / Volgende update: 12:51 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zaterdag 24 okt

Wind
Weer
02h
349.47°
3
3
97.61%
Sneeuw
1.2
-3
753
02h
349.47°
1 m/s
max 2
97.61%Sneeuw
1.2 mm
-3 °C
753 hPa
05h
356.31°
4
5
94.57%
Sneeuw
1.5
-5
753
05h
356.31°
2 m/s
max 3
94.57%Sneeuw
1.5 mm
-5 °C
753 hPa
08h
9.51°
4
5
97.95%
Regen
3.8
-6
755
08h
9.51°
2 m/s
max 3
97.95%Regen
3.8 mm
-6 °C
755 hPa
11h
9.14°
3
3
81.8%
-6
756
11h
9.14°
1 m/s
max 1
81.8%
-6 °C
756 hPa
14h
22.85°
3
3
57.77%
-4
756
14h
22.85°
1 m/s
max 2
57.77%
-4 °C
756 hPa
17h
359.18°
3
3
34.59%
-4
756
17h
359.18°
1 m/s
max 2
34.59%
-4 °C
756 hPa
20h
145.77°
4
4
99.81%
-9
756
20h
145.77°
2 m/s
max 2
99.81%
-9 °C
756 hPa
23h
158.37°
5
5
72.05%
-9
756
23h
158.37°
2 m/s
max 3
72.05%
-9 °C
756 hPa

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
170.92°
6
8
98.56%
-7
755
02h
170.92°
3 m/s
max 4
98.56%
-7 °C
755 hPa
04h
181.78°
7
11
99.95%
-6
753
04h
181.78°
4 m/s
max 5
99.95%
-6 °C
753 hPa
07h
192.05°
5
7
99.95%
Sneeuw
1.2
-6
753
07h
192.05°
3 m/s
max 4
99.95%Sneeuw
1.2 mm
-6 °C
753 hPa
10h
196.03°
6
7
73.95%
-1
753
10h
196.03°
3 m/s
max 4
73.95%
-1 °C
753 hPa
13h
187.99°
5
7
97.82%
2
751
13h
187.99°
3 m/s
max 4
97.82%
2 °C
751 hPa
16h
224.27°
4
5
97.36%
1
750
16h
224.27°
2 m/s
max 3
97.36%
1 °C
750 hPa
19h
349.24°
3
4
90.93%
Sneeuwregen
3.7
-1
754
19h
349.24°
1 m/s
max 2
90.93%Sneeuwregen
3.7 mm
-1 °C
754 hPa
22h
8.84°
6
8
97.87%
Sneeuw
0.6
-2
757
22h
8.84°
3 m/s
max 4
97.87%Sneeuw
0.6 mm
-2 °C
757 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Scalottas in Graubünden, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Scalottas wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Scalottas te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Scalottas.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Scalottas, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.