Wind- & weersverwachting Squamish (Tide) 

80.39°
2 kts
Oost
99.95%Sneeuwregen
8 °C
Sneeuwregen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 21:38 lokale tijd / Volgende update: 03:49 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

dinsdag 27 okt

Wind
Weer
Getijden
02h
227.02°
2
2
96.99%
10
1022
Laagtij
00:38
0.5
02h
227.02°
1 m/s
max 1
96.99%
10 °C
1022 hPa
Laagtij
00:38
0.5 m
05h
198.2°
2
3
95.01%
10
1022
Stijgende vloed
3.4
05h
198.2°
1 m/s
max 1
95.01%
10 °C
1022 hPa
Stijgende vloed
3.4 m
08h
181.78°
2
4
91.9%
9
1021
Hoogtij
07:48
4.6
08h
181.78°
1 m/s
max 2
91.9%
9 °C
1021 hPa
Hoogtij
07:48
4.6 m
11h
208.15°
3
5
99.95%
10
1020
Eb
3.6
11h
208.15°
2 m/s
max 3
99.95%
10 °C
1020 hPa
Eb
3.6 m
14h
205.03°
4
6
99.95%
Regen
1
10
1019
Laagtij
13:08
3.1
14h
205.03°
2 m/s
max 3
99.95%Regen
1 mm
10 °C
1019 hPa
Laagtij
13:08
3.1 m
17h
216.96°
2
3
99.95%
Sneeuwregen
6.3
8
1018
Hoogtij
18:02
4.4
17h
216.96°
1 m/s
max 1
99.95%Sneeuwregen
6.3 mm
8 °C
1018 hPa
Hoogtij
18:02
4.4 m
20h
106.07°
1
2
99.95%
Regen
1.3
9
1018
Eb
3.8
20h
106.07°
1 m/s
max 1
99.95%Regen
1.3 mm
9 °C
1018 hPa
Eb
3.8 m
23h
80.39°
2
3
99.95%
Sneeuwregen
0.9
8
1017
Eb
1.3
23h
80.39°
1 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
0.9 mm
8 °C
1017 hPa
Eb
1.3 m

woensdag 28 okt

Wind
Weer
Getijden
02h
122.84°
2
3
99.95%
Sneeuwregen
3.5
8
1017
Laagtij
01:19
0.3
02h
122.84°
1 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
3.5 mm
8 °C
1017 hPa
Laagtij
01:19
0.3 m
05h
94.68°
2
2
99.95%
Sneeuwregen
6.5
7
1017
Stijgende vloed
2.6
05h
94.68°
1 m/s
max 1
99.95%Sneeuwregen
6.5 mm
7 °C
1017 hPa
Stijgende vloed
2.6 m
08h
146.72°
2
4
99.95%
Sneeuw
6.7
7
1018
Hoogtij
08:42
4.7
08h
146.72°
1 m/s
max 2
99.95%Sneeuw
6.7 mm
7 °C
1018 hPa
Hoogtij
08:42
4.7 m
11h
169.6°
3
6
98.87%
Sneeuw
1.8
7
1020
Eb
4.1
11h
169.6°
1 m/s
max 3
98.87%Sneeuw
1.8 mm
7 °C
1020 hPa
Eb
4.1 m
14h
145.87°
2
4
93.12%
Sneeuw
0.8
8
1021
Laagtij
13:57
3.4
14h
145.87°
1 m/s
max 2
93.12%Sneeuw
0.8 mm
8 °C
1021 hPa
Laagtij
13:57
3.4 m
17h
117.62°
2
2
92.63%
8
1022
Stijgende vloed
4.1
17h
117.62°
1 m/s
max 1
92.63%
8 °C
1022 hPa
Stijgende vloed
4.1 m
20h
64.48°
2
2
88.19%
7
1023
Hoogtij
18:34
4.3
20h
64.48°
1 m/s
max 1
88.19%
7 °C
1023 hPa
Hoogtij
18:34
4.3 m
23h
43.76°
3
3
99.95%
6
1024
Eb
1.8
23h
43.76°
2 m/s
max 2
99.95%
6 °C
1024 hPa
Eb
1.8 m

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Squamish (Tide) in Brits-Columbia, Canada.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Pacific-zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Squamish (Tide) wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Canada.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Squamish (Tide) te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Squamish (Tide).

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Squamish (Tide), neem dan een kijkje in onze hulpsectie.