Wind- & weersverwachting Turijak 

6.99°
4 kts
Noord
29.75%
3 °C
Halfbewolkt
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 11:34 lokale tijd / Volgende update: 17:47 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

maandag 26 okt

Wind
Weer
01h
202.78°
2
2
99.95%
0
789
01h
202.78°
1 m/s
max 1
99.95%
0 °C
789 hPa
04h
344.07°
3
3
99.95%
0
790
04h
344.07°
1 m/s
max 1
99.95%
0 °C
790 hPa
07h
3.94°
4
8
99.95%
1
792
07h
3.94°
2 m/s
max 4
99.95%
1 °C
792 hPa
10h
7.31°
4
9
99.95%
Regen
0.9
1
794
10h
7.31°
2 m/s
max 5
99.95%Regen
0.9 mm
1 °C
794 hPa
13h
6.99°
4
9
29.75%
3
795
13h
6.99°
2 m/s
max 5
29.75%
3 °C
795 hPa
16h
14.32°
4
6
5.31%
2
794
16h
14.32°
2 m/s
max 3
5.31%
2 °C
794 hPa
19h
7.49°
3
4
0.56%
-3
796
19h
7.49°
2 m/s
max 2
0.56%
-3 °C
796 hPa
22h
3.6°
1
3
0.79%
-5
796
22h
3.6°
1 m/s
max 1
0.79%
-5 °C
796 hPa

dinsdag 27 okt

Wind
Weer
01h
18.18°
2
2
4.93%
-6
796
01h
18.18°
1 m/s
max 1
4.93%
-6 °C
796 hPa
04h
17.34°
2
3
52.49%
-6
795
04h
17.34°
1 m/s
max 2
52.49%
-6 °C
795 hPa
07h
4.51°
2
5
4.96%
-5
796
07h
4.51°
1 m/s
max 3
4.96%
-5 °C
796 hPa
10h
22.98°
5
10
86.94%
0
795
10h
22.98°
3 m/s
max 5
86.94%
0 °C
795 hPa
13h
21.84°
5
10
97.56%
0
794
13h
21.84°
3 m/s
max 5
97.56%
0 °C
794 hPa
16h
28.25°
5
8
91.84%
-1
793
16h
28.25°
2 m/s
max 4
91.84%
-1 °C
793 hPa
19h
6.43°
3
8
97.81%
Sneeuwregen
0.6
-3
794
19h
6.43°
2 m/s
max 4
97.81%Sneeuwregen
0.6 mm
-3 °C
794 hPa
22h
27.7°
5
11
99.31%
Sneeuw
1.4
-4
794
22h
27.7°
2 m/s
max 5
99.31%Sneeuw
1.4 mm
-4 °C
794 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Turijak in Mojkovac, Montenegro.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese standaardtijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Turijak wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Montenegro.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Turijak te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Turijak.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Turijak, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.