Wind- & weersverwachting Vancouver_2 

87.45°
6 kts
Oost
99.95%Sneeuwregen
6 °C
Sneeuwregen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 03:34 lokale tijd / Volgende update: 09:44 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

donderdag 29 okt

Wind
Weer
Getijden
02h
68.03°
6
9
99.95%
7
1011
Laagtij
02:22
0.4
02h
68.03°
3 m/s
max 5
99.95%
7 °C
1011 hPa
Laagtij
02:22
0.4 m
05h
87.45°
6
10
99.95%
Sneeuwregen
2.2
6
1012
Stijgende vloed
1.7
05h
87.45°
3 m/s
max 5
99.95%Sneeuwregen
2.2 mm
6 °C
1012 hPa
Stijgende vloed
1.7 m
08h
42.59°
6
9
99.95%
Sneeuw
1.3
7
1011
Stijgende vloed
4.2
08h
42.59°
3 m/s
max 4
99.95%Sneeuw
1.3 mm
7 °C
1011 hPa
Stijgende vloed
4.2 m
11h
41.07°
6
11
99.95%
Regen
1
8
1011
Hoogtij
09:56
4.8
11h
41.07°
3 m/s
max 6
99.95%Regen
1 mm
8 °C
1011 hPa
Hoogtij
09:56
4.8 m
14h
25.56°
7
10
96.74%
Sneeuwregen
2.7
7
1012
Laagtij
15:11
3.5
14h
25.56°
4 m/s
max 5
96.74%Sneeuwregen
2.7 mm
7 °C
1012 hPa
Laagtij
15:11
3.5 m
17h
20.53°
4
6
99.95%
9
1010
Stijgende vloed
3.8
17h
20.53°
2 m/s
max 3
99.95%
9 °C
1010 hPa
Stijgende vloed
3.8 m
20h
312.92°
3
4
99.95%
8
1011
Hoogtij
19:22
4.2
20h
312.92°
2 m/s
max 2
99.95%
8 °C
1011 hPa
Hoogtij
19:22
4.2 m
23h
323.53°
5
6
98.44%
7
1011
Eb
2.7
23h
323.53°
3 m/s
max 3
98.44%
7 °C
1011 hPa
Eb
2.7 m

vrijdag 30 okt

Wind
Weer
Getijden
02h
346.63°
5
6
86.68%
6
1010
Laagtij
03:10
0.4
02h
346.63°
2 m/s
max 3
86.68%
6 °C
1010 hPa
Laagtij
03:10
0.4 m
05h
351.55°
4
5
99.95%
6
1009
Stijgende vloed
1.1
05h
351.55°
2 m/s
max 2
99.95%
6 °C
1009 hPa
Stijgende vloed
1.1 m
08h
11.67°
3
3
99.83%
5
1009
Stijgende vloed
3.5
08h
11.67°
2 m/s
max 2
99.83%
5 °C
1009 hPa
Stijgende vloed
3.5 m
11h
352.8°
3
5
70.58%
8
1009
Hoogtij
10:53
4.7
11h
352.8°
2 m/s
max 2
70.58%
8 °C
1009 hPa
Hoogtij
10:53
4.7 m
14h
258.45°
6
6
98.4%
10
1008
Eb
4
14h
258.45°
3 m/s
max 3
98.4%
10 °C
1008 hPa
Eb
4 m
17h
276.32°
6
8
97.17%
8
1009
Laagtij
16:11
3.5
17h
276.32°
3 m/s
max 4
97.17%
8 °C
1009 hPa
Laagtij
16:11
3.5 m
20h
296.42°
3
3
99.65%
Regen
1.1
7
1011
Hoogtij
20:08
4.1
20h
296.42°
1 m/s
max 2
99.65%Regen
1.1 mm
7 °C
1011 hPa
Hoogtij
20:08
4.1 m
23h
40.96°
4
5
99.95%
Sneeuwregen
2.1
7
1012
Eb
3.2
23h
40.96°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
2.1 mm
7 °C
1012 hPa
Eb
3.2 m

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Vancouver_2 in Brits-Columbia, Canada.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Pacific-zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Vancouver_2 wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Canada.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Vancouver_2 te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Vancouver_2.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Vancouver_2, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.