Wind- & weersverwachting Wasserngrat 

169.65°
6 kts
Zuid
99.95%Sneeuw
-3 °C
Sneeuw
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 00:41 lokale tijd / Volgende update: 06:59 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
169.65°
6
10
99.95%
Sneeuw
1.7
-3
791
02h
169.65°
3 m/s
max 5
99.95%Sneeuw
1.7 mm
-3 °C
791 hPa
04h
173.66°
7
11
99.95%
Sneeuwregen
4
-2
789
04h
173.66°
4 m/s
max 6
99.95%Sneeuwregen
4 mm
-2 °C
789 hPa
07h
173.28°
6
9
98.79%
Regen
0.8
-1
789
07h
173.28°
3 m/s
max 4
98.79%Regen
0.8 mm
-1 °C
789 hPa
10h
182.22°
6
9
99.95%
Regen
1
1
789
10h
182.22°
3 m/s
max 5
99.95%Regen
1 mm
1 °C
789 hPa
13h
179.98°
7
11
99.95%
Regen
6.9
1
788
13h
179.98°
3 m/s
max 6
99.95%Regen
6.9 mm
1 °C
788 hPa
16h
198.86°
4
8
99.95%
Regen
9.4
1
789
16h
198.86°
2 m/s
max 4
99.95%Regen
9.4 mm
1 °C
789 hPa
19h
290.94°
3
4
99.57%
Regen
3.6
1
792
19h
290.94°
2 m/s
max 2
99.57%Regen
3.6 mm
1 °C
792 hPa
22h
239.1°
2
2
88.53%
0
794
22h
239.1°
1 m/s
max 1
88.53%
0 °C
794 hPa

maandag 26 okt

Wind
Weer
01h
176.53°
3
4
24%
-1
794
01h
176.53°
2 m/s
max 2
24%
-1 °C
794 hPa
04h
148.64°
5
5
16.49%
-5
794
04h
148.64°
2 m/s
max 2
16.49%
-5 °C
794 hPa
07h
142.14°
5
5
60.32%
-6
794
07h
142.14°
2 m/s
max 2
60.32%
-6 °C
794 hPa
10h
135.68°
2
2
92.75%
2
795
10h
135.68°
1 m/s
max 1
92.75%
2 °C
795 hPa
13h
229.04°
2
3
74.32%
4
794
13h
229.04°
1 m/s
max 2
74.32%
4 °C
794 hPa
16h
203.41°
1
2
85.62%
4
794
16h
203.41°
1 m/s
max 1
85.62%
4 °C
794 hPa
19h
146.62°
5
5
58.06%
-1
795
19h
146.62°
2 m/s
max 2
58.06%
-1 °C
795 hPa
22h
147.76°
4
4
93.91%
1
795
22h
147.76°
2 m/s
max 2
93.91%
1 °C
795 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Wasserngrat in Bern, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Wasserngrat wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Wasserngrat te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Wasserngrat.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Wasserngrat, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.