Wind- & weersverwachting Wolcott 

336.51°
2 kts
Noordnoordwest
89.15%Regen
5 °C
Regen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 10:33 lokale tijd / Volgende update: 16:48 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

dinsdag 13 okt

Wind
Weer
00h
167.12°
2
3
61.97%
7
732
00h
167.12°
1 m/s
max 2
61.97%
7 °C
732 hPa
03h
268.64°
3
4
91.18%
Regen
1.2
5
732
03h
268.64°
2 m/s
max 2
91.18%Regen
1.2 mm
5 °C
732 hPa
06h
178.88°
3
6
99.11%
Sneeuwregen
4.6
3
732
06h
178.88°
1 m/s
max 3
99.11%Sneeuwregen
4.6 mm
3 °C
732 hPa
09h
204.7°
1
3
95.81%
Sneeuw
0.7
4
734
09h
204.7°
1 m/s
max 1
95.81%Sneeuw
0.7 mm
4 °C
734 hPa
12h
336.51°
2
2
89.15%
Regen
0.7
5
734
12h
336.51°
1 m/s
max 1
89.15%Regen
0.7 mm
5 °C
734 hPa
15h
263.39°
6
9
8.96%
11
732
15h
263.39°
3 m/s
max 5
8.96%
11 °C
732 hPa
18h
279.33°
4
5
48%
8
733
18h
279.33°
2 m/s
max 2
48%
8 °C
733 hPa
21h
27.16°
0
2
98.54%
Regen
1.6
5
735
21h
27.16°
0 m/s
max 1
98.54%Regen
1.6 mm
5 °C
735 hPa

woensdag 14 okt

Wind
Weer
00h
334.08°
2
2
89.55%
Regen
0.5
5
734
00h
334.08°
1 m/s
max 1
89.55%Regen
0.5 mm
5 °C
734 hPa
03h
45.3°
1
2
62.85%
4
734
03h
45.3°
0 m/s
max 1
62.85%
4 °C
734 hPa
06h
118.6°
2
3
44.54%
3
733
06h
118.6°
1 m/s
max 1
44.54%
3 °C
733 hPa
09h
61.75°
3
5
46.81%
5
732
09h
61.75°
2 m/s
max 2
46.81%
5 °C
732 hPa
12h
97.69°
0
5
95.17%
Sneeuwregen
1
7
731
12h
97.69°
0 m/s
max 2
95.17%Sneeuwregen
1 mm
7 °C
731 hPa
15h
337.46°
6
7
99.67%
Sneeuwregen
3.3
5
729
15h
337.46°
3 m/s
max 4
99.67%Sneeuwregen
3.3 mm
5 °C
729 hPa
18h
258.96°
4
5
99.95%
Sneeuw
15
0
731
18h
258.96°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuw
15 mm
0 °C
731 hPa
21h
249.78°
3
4
99.95%
Sneeuw
3.4
0
733
21h
249.78°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuw
3.4 mm
0 °C
733 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Wolcott in Colorado, Verenigde Staten.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Mountain-zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Wolcott wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Verenigde Staten.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Wolcott te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Wolcott.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Wolcott, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.