Superforecast voor wind & weer Col Blanc 

263.07°
4 kts
West
99.95%Sneeuwregen
-8 °C
Sneeuwregen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 09:39 lokale tijd / Volgende update: 15:52 lokale tijd
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/1h)
Temperatuur (°C)
Voelt als (°C)
Relatieve vochtigheid (%)
Luchtdruk (hPa)

woensdag 21 okt

Wind
Weer
07h
305.11°
4
5
99.95%
Sneeuw
3
-7
-9
100
625
07h
305.11°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuw
3 mm
-7 °C
625 hPa
08h
288°
2
3
99.95%
Sneeuw
1.8
-7
-8
100
626
08h
288°
1 m/s
max 2
99.95%Sneeuw
1.8 mm
-7 °C
626 hPa
09h
266.11°
2
3
99.95%
Sneeuw
1.4
-7
-8
100
625
09h
266.11°
1 m/s
max 2
99.95%Sneeuw
1.4 mm
-7 °C
625 hPa
10h
252.43°
7
8
99.95%
Sneeuw
1.6
-7
-11
100
625
10h
252.43°
3 m/s
max 4
99.95%Sneeuw
1.6 mm
-7 °C
625 hPa
11h
254.82°
10
15
99.95%
Sneeuw
1.3
-7
-12
99
626
11h
254.82°
5 m/s
max 8
99.95%Sneeuw
1.3 mm
-7 °C
626 hPa
12h
259.03°
15
20
92.72%
Sneeuw
2.2
-8
-15
98
627
12h
259.03°
8 m/s
max 10
92.72%Sneeuw
2.2 mm
-8 °C
627 hPa
13h
252.33°
18
23
43.29%
Regen
0.3
-9
-16
96
627
13h
252.33°
9 m/s
max 12
43.29%Regen
0.3 mm
-9 °C
627 hPa
14h
244.97°
17
22
76.32%
-9
-16
86
627
14h
244.97°
9 m/s
max 11
76.32%
-9 °C
627 hPa
15h
255.62°
15
20
58.22%
Sneeuw
0.1
-8
-15
92
627
15h
255.62°
7 m/s
max 10
58.22%Sneeuw
0.1 mm
-8 °C
627 hPa
16h
260.68°
16
22
71%
Sneeuw
0.7
-9
-16
94
627
16h
260.68°
8 m/s
max 11
71%Sneeuw
0.7 mm
-9 °C
627 hPa
17h
256.07°
15
22
64.22%
Sneeuw
0.9
-10
-17
95
627
17h
256.07°
8 m/s
max 11
64.22%Sneeuw
0.9 mm
-10 °C
627 hPa
18h
286.27°
17
25
71.25%
Sneeuw
1.4
-11
-18
99
628
18h
286.27°
9 m/s
max 13
71.25%Sneeuw
1.4 mm
-11 °C
628 hPa
19h
258.84°
15
20
52.82%
Sneeuw
0.4
-12
-19
95
629
19h
258.84°
8 m/s
max 10
52.82%Sneeuw
0.4 mm
-12 °C
629 hPa
20h
259.16°
21
27
63.79%
Sneeuw
0.7
-11
-20
96
629
20h
259.16°
11 m/s
max 14
63.79%Sneeuw
0.7 mm
-11 °C
629 hPa
21h
274.74°
15
21
62.53%
Sneeuw
1.1
-11
-19
98
629
21h
274.74°
8 m/s
max 11
62.53%Sneeuw
1.1 mm
-11 °C
629 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is het wind-, golf- en weer Superforecast voor Col Blanc in Auvergne-Rhône-Alpes, Frankrijk.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Superforecast

De Superforecast is gebaseerd op de beste weervoorspellingsmodellen met hoge resolutie. De Superforecast is beschikbaar voor Europa, Noord-Amerika, Zuid-Afrika, Egypte en de Canarische Eilanden. De horizontale resolutie is 5 – 7 kilometer. De Superforecast wordt 4 keer per dag bijgewerkt. Voorspellingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 3 dagen in de toekomst.Forecast en Superforecast zijn gebaseerd op verschillende fysieke modellen en kunnen daarom leiden tot uiteenlopende voorspellingen. Door de hogere horizontale resolutie is de Superforecast meestal nauwkeuriger, vooral voor locaties met een complexe topografie en lokale thermische effecten.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Kijk op de Superforecast voor Col Blanc wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Frankrijk.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze Superforecast voor Col Blanc, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.