Superforecast voor wind & weer Leysin 

192°
2 kts
Zuidzuidwest
7 °C
Bericht van lokaal weerstation van 17:15 lokale tijd

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 15:39 lokale tijd / Volgende update: 21:57 lokale tijd
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/1h)
Temperatuur (°C)
Voelt als (°C)
Relatieve vochtigheid (%)
Luchtdruk (hPa)

vrijdag 23 okt

Wind
Weer
07h
192.58°
11
22
99.95%
6
3
48
861
07h
192.58°
6 m/s
max 11
99.95%
6 °C
861 hPa
08h
186.15°
9
21
72.4%
6
3
55
860
08h
186.15°
4 m/s
max 11
72.4%
6 °C
860 hPa
09h
144.94°
14
19
99.95%
Regen
0.1
5
1
64
861
09h
144.94°
7 m/s
max 10
99.95%Regen
0.1 mm
5 °C
861 hPa
10h
158°
14
21
83.73%
Regen
0.7
6
2
67
861
10h
158°
7 m/s
max 11
83.73%Regen
0.7 mm
6 °C
861 hPa
11h
187.67°
8
18
92.9%
Regen
0.3
5
2
78
861
11h
187.67°
4 m/s
max 9
92.9%Regen
0.3 mm
5 °C
861 hPa
12h
268.79°
4
14
91.29%
Regen
1.4
4
2
94
862
12h
268.79°
2 m/s
max 7
91.29%Regen
1.4 mm
4 °C
862 hPa
13h
188.98°
6
21
75.36%
Regen
0.1
5
3
83
862
13h
188.98°
3 m/s
max 11
75.36%Regen
0.1 mm
5 °C
862 hPa
14h
227.36°
11
22
51.16%
6
2
78
862
14h
227.36°
5 m/s
max 11
51.16%
6 °C
862 hPa
15h
220.08°
9
21
63.65%
5
1
80
862
15h
220.08°
5 m/s
max 11
63.65%
5 °C
862 hPa
16h
203.77°
9
20
59.5%
5
1
78
861
16h
203.77°
4 m/s
max 10
59.5%
5 °C
861 hPa
17h
235.89°
6
17
68.26%
Sneeuwregen
0.1
4
1
85
861
17h
235.89°
3 m/s
max 9
68.26%Sneeuwregen
0.1 mm
4 °C
861 hPa
18h
182.08°
7
21
39.93%
Regen
0.9
3
-1
89
862
18h
182.08°
3 m/s
max 11
39.93%Regen
0.9 mm
3 °C
862 hPa
19h
274.96°
8
15
81.64%
Sneeuw
0.9
2
-1
95
862
19h
274.96°
4 m/s
max 7
81.64%Sneeuw
0.9 mm
2 °C
862 hPa
20h
217.28°
6
14
64.34%
Regen
0.1
2
-2
93
863
20h
217.28°
3 m/s
max 7
64.34%Regen
0.1 mm
2 °C
863 hPa
21h
205.34°
4
13
78.35%
Sneeuwregen
0.2
1
-1
92
863
21h
205.34°
2 m/s
max 6
78.35%Sneeuwregen
0.2 mm
1 °C
863 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is het wind-, golf- en weer Superforecast voor Leysin in Vaud, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Superforecast

De Superforecast is gebaseerd op de beste weervoorspellingsmodellen met hoge resolutie. De Superforecast is beschikbaar voor Europa, Noord-Amerika, Zuid-Afrika, Egypte en de Canarische Eilanden. De horizontale resolutie is 5 – 7 kilometer. De Superforecast wordt 4 keer per dag bijgewerkt. Voorspellingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 3 dagen in de toekomst.Forecast en Superforecast zijn gebaseerd op verschillende fysieke modellen en kunnen daarom leiden tot uiteenlopende voorspellingen. Door de hogere horizontale resolutie is de Superforecast meestal nauwkeuriger, vooral voor locaties met een complexe topografie en lokale thermische effecten.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Kijk op de Superforecast voor Leysin wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.

Statistieken

Voor statistische en historische weergegevens bekijk de wind en weerstatistieken voor deze locatie.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze Superforecast voor Leysin, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.