Superforecast voor wind & weer Pleis 

149.88°
3 kts
Zuidzuidoost
99.95%Regen
4 °C
Regen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 03:35 lokale tijd / Volgende update: 09:51 lokale tijd
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/1h)
Temperatuur (°C)
Voelt als (°C)
Relatieve vochtigheid (%)
Luchtdruk (hPa)

woensdag 21 okt

Wind
Weer
07h
161.96°
9
12
69.69%
Regen
0.1
4
1
99
766
07h
161.96°
5 m/s
max 6
69.69%Regen
0.1 mm
4 °C
766 hPa
08h
122.2°
8
10
64.23%
4
1
99
765
08h
122.2°
4 m/s
max 5
64.23%
4 °C
765 hPa
09h
117.38°
11
14
92.98%
Regen
0.4
4
0
97
766
09h
117.38°
6 m/s
max 7
92.98%Regen
0.4 mm
4 °C
766 hPa
10h
102.18°
12
17
75.26%
Regen
0.2
4
0
97
765
10h
102.18°
6 m/s
max 9
75.26%Regen
0.2 mm
4 °C
765 hPa
11h
115.79°
10
18
88.9%
Regen
0.7
5
1
97
765
11h
115.79°
5 m/s
max 9
88.9%Regen
0.7 mm
5 °C
765 hPa
12h
148.52°
12
20
99.95%
Regen
1
5
2
94
765
12h
148.52°
6 m/s
max 10
99.95%Regen
1 mm
5 °C
765 hPa
13h
206.64°
13
22
99.95%
Regen
0.1
5
1
100
765
13h
206.64°
7 m/s
max 12
99.95%Regen
0.1 mm
5 °C
765 hPa
14h
210.19°
13
21
88.26%
4
0
100
765
14h
210.19°
6 m/s
max 11
88.26%
4 °C
765 hPa
15h
195.42°
10
20
48.88%
4
0
97
764
15h
195.42°
5 m/s
max 10
48.88%
4 °C
764 hPa
16h
186.25°
12
20
80.22%
4
0
98
764
16h
186.25°
6 m/s
max 10
80.22%
4 °C
764 hPa
17h
193°
15
22
92.4%
Regen
0.2
5
0
100
764
17h
193°
8 m/s
max 11
92.4%Regen
0.2 mm
5 °C
764 hPa
18h
197.77°
12
18
92.11%
4
0
100
764
18h
197.77°
6 m/s
max 9
92.11%
4 °C
764 hPa
19h
359.7°
17
21
85.21%
Sneeuwregen
1.7
1
-5
92
764
19h
359.7°
9 m/s
max 11
85.21%Sneeuwregen
1.7 mm
1 °C
764 hPa
20h
355.85°
21
27
99.95%
Sneeuwregen
2.5
0
-7
85
765
20h
355.85°
11 m/s
max 14
99.95%Sneeuwregen
2.5 mm
0 °C
765 hPa
21h
359°
22
29
99.95%
Sneeuw
2
-1
-8
81
766
21h
359°
11 m/s
max 15
99.95%Sneeuw
2 mm
-1 °C
766 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is het wind-, golf- en weer Superforecast voor Pleis in Lombardije, Italië.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Superforecast

De Superforecast is gebaseerd op de beste weervoorspellingsmodellen met hoge resolutie. De Superforecast is beschikbaar voor Europa, Noord-Amerika, Zuid-Afrika, Egypte en de Canarische Eilanden. De horizontale resolutie is 5 – 7 kilometer. De Superforecast wordt 4 keer per dag bijgewerkt. Voorspellingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 3 dagen in de toekomst.Forecast en Superforecast zijn gebaseerd op verschillende fysieke modellen en kunnen daarom leiden tot uiteenlopende voorspellingen. Door de hogere horizontale resolutie is de Superforecast meestal nauwkeuriger, vooral voor locaties met een complexe topografie en lokale thermische effecten.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Kijk op de Superforecast voor Pleis wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Italië.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze Superforecast voor Pleis, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.