Superforecast voor wind & weer Rougemont 

241.59°
4 kts
Westzuidwest
94.11%Sneeuwregen
6 °C
Sneeuwregen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 15:37 lokale tijd / Volgende update: 21:46 lokale tijd
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/1h)
Temperatuur (°C)
Voelt als (°C)
Relatieve vochtigheid (%)
Luchtdruk (hPa)

woensdag 21 okt

Wind
Weer
07h
295.83°
5
7
99.95%
Regen
2.2
8
5
100
900
07h
295.83°
3 m/s
max 4
99.95%Regen
2.2 mm
8 °C
900 hPa
08h
276.45°
4
6
99.95%
Regen
1.1
7
5
100
900
08h
276.45°
2 m/s
max 3
99.95%Regen
1.1 mm
7 °C
900 hPa
09h
289.17°
5
8
99.95%
Regen
0.5
9
7
100
900
09h
289.17°
2 m/s
max 4
99.95%Regen
0.5 mm
9 °C
900 hPa
10h
295.98°
7
13
99.95%
Regen
2.4
8
5
100
901
10h
295.98°
4 m/s
max 6
99.95%Regen
2.4 mm
8 °C
901 hPa
11h
271.66°
8
11
99.95%
Regen
3
8
4
100
901
11h
271.66°
4 m/s
max 6
99.95%Regen
3 mm
8 °C
901 hPa
12h
273.71°
9
16
99.95%
Regen
4
7
3
100
902
12h
273.71°
5 m/s
max 8
99.95%Regen
4 mm
7 °C
902 hPa
13h
261.41°
10
18
99.95%
Regen
2.5
7
3
99
903
13h
261.41°
5 m/s
max 9
99.95%Regen
2.5 mm
7 °C
903 hPa
14h
250.9°
11
19
96.89%
Regen
0.2
8
4
87
902
14h
250.9°
6 m/s
max 10
96.89%Regen
0.2 mm
8 °C
902 hPa
15h
269.06°
12
24
99.95%
Regen
0.3
6
2
100
902
15h
269.06°
6 m/s
max 13
99.95%Regen
0.3 mm
6 °C
902 hPa
16h
256.99°
11
22
98.94%
Sneeuwregen
0.8
6
1
100
903
16h
256.99°
5 m/s
max 11
98.94%Sneeuwregen
0.8 mm
6 °C
903 hPa
17h
254.62°
13
25
99.7%
Sneeuw
0.9
5
-1
100
903
17h
254.62°
7 m/s
max 13
99.7%Sneeuw
0.9 mm
5 °C
903 hPa
18h
249.81°
10
20
98.34%
Sneeuw
0.6
5
0
99
904
18h
249.81°
5 m/s
max 10
98.34%Sneeuw
0.6 mm
5 °C
904 hPa
19h
258.45°
9
15
96.71%
Sneeuw
1.3
4
0
100
905
19h
258.45°
5 m/s
max 8
96.71%Sneeuw
1.3 mm
4 °C
905 hPa
20h
246.91°
11
17
98.62%
Sneeuw
1.3
4
-1
100
906
20h
246.91°
6 m/s
max 9
98.62%Sneeuw
1.3 mm
4 °C
906 hPa
21h
255.11°
10
18
95.37%
4
-1
99
906
21h
255.11°
5 m/s
max 9
95.37%
4 °C
906 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is het wind-, golf- en weer Superforecast voor Rougemont in Vaud, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Superforecast

De Superforecast is gebaseerd op de beste weervoorspellingsmodellen met hoge resolutie. De Superforecast is beschikbaar voor Europa, Noord-Amerika, Zuid-Afrika, Egypte en de Canarische Eilanden. De horizontale resolutie is 5 – 7 kilometer. De Superforecast wordt 4 keer per dag bijgewerkt. Voorspellingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 3 dagen in de toekomst.Forecast en Superforecast zijn gebaseerd op verschillende fysieke modellen en kunnen daarom leiden tot uiteenlopende voorspellingen. Door de hogere horizontale resolutie is de Superforecast meestal nauwkeuriger, vooral voor locaties met een complexe topografie en lokale thermische effecten.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Kijk op de Superforecast voor Rougemont wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.

Statistieken

Voor statistische en historische weergegevens bekijk de wind en weerstatistieken voor deze locatie.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze Superforecast voor Rougemont, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.