Wind- & weersverwachting Adamsberg 

296.32°
4 kts
Westnoordwest
97.27%Sneeuw
-3 °C
Sneeuw
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 11:34 lokale tijd / Volgende update: 17:44 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
188°
7
8
99.95%
-5
763
02h
188°
4 m/s
max 4
99.95%
-5 °C
763 hPa
04h
186.77°
8
9
99.95%
Sneeuw
0.8
-5
761
04h
186.77°
4 m/s
max 5
99.95%Sneeuw
0.8 mm
-5 °C
761 hPa
07h
179°
8
11
99.95%
Sneeuw
6.6
-5
761
07h
179°
4 m/s
max 6
99.95%Sneeuw
6.6 mm
-5 °C
761 hPa
10h
182.22°
8
10
68.9%
Regen
1.1
-1
760
10h
182.22°
4 m/s
max 5
68.9%Regen
1.1 mm
-1 °C
760 hPa
13h
191.26°
7
9
99.95%
1
759
13h
191.26°
4 m/s
max 4
99.95%
1 °C
759 hPa
16h
202.41°
6
7
99.95%
Sneeuwregen
2.7
0
759
16h
202.41°
3 m/s
max 4
99.95%Sneeuwregen
2.7 mm
0 °C
759 hPa
19h
316.44°
8
8
99.92%
Sneeuw
6.8
-1
763
19h
316.44°
4 m/s
max 4
99.92%Sneeuw
6.8 mm
-1 °C
763 hPa
22h
296.32°
4
4
97.27%
Sneeuw
1.1
-3
765
22h
296.32°
2 m/s
max 2
97.27%Sneeuw
1.1 mm
-3 °C
765 hPa

maandag 26 okt

Wind
Weer
01h
254.35°
4
5
69.7%
-4
766
01h
254.35°
2 m/s
max 2
69.7%
-4 °C
766 hPa
04h
221.74°
5
5
10.98%
-9
767
04h
221.74°
2 m/s
max 3
10.98%
-9 °C
767 hPa
07h
205.71°
4
4
99.77%
-8
767
07h
205.71°
2 m/s
max 2
99.77%
-8 °C
767 hPa
10h
215.58°
4
4
93.8%
0
768
10h
215.58°
2 m/s
max 2
93.8%
0 °C
768 hPa
13h
208.35°
3
3
98.31%
1
768
13h
208.35°
2 m/s
max 2
98.31%
1 °C
768 hPa
16h
217.46°
3
3
44.41%
0
768
16h
217.46°
1 m/s
max 2
44.41%
0 °C
768 hPa
19h
186.7°
3
4
76.03%
-4
769
19h
186.7°
2 m/s
max 2
76.03%
-4 °C
769 hPa
22h
181.77°
2
3
18.24%
-2
769
22h
181.77°
1 m/s
max 2
18.24%
-2 °C
769 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Adamsberg in Tirol, Oostenrijk.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese standaardtijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Adamsberg wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Oostenrijk.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Adamsberg te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Adamsberg.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Adamsberg, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.