Wind- & weersverwachting Predigberg 

181.15°
8 kts
Zuid
99.95%Sneeuw
-5 °C
Sneeuw
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 05:37 lokale tijd / Volgende update: 11:55 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
190.39°
7
7
99.95%
-5
772
02h
190.39°
3 m/s
max 4
99.95%
-5 °C
772 hPa
04h
188.22°
7
8
99.95%
Sneeuw
0.7
-4
771
04h
188.22°
4 m/s
max 4
99.95%Sneeuw
0.7 mm
-4 °C
771 hPa
07h
181.15°
8
10
99.95%
Sneeuw
5.9
-5
771
07h
181.15°
4 m/s
max 5
99.95%Sneeuw
5.9 mm
-5 °C
771 hPa
10h
184.49°
8
9
87.8%
Regen
1.2
-1
770
10h
184.49°
4 m/s
max 4
87.8%Regen
1.2 mm
-1 °C
770 hPa
13h
194.13°
7
9
98.93%
2
769
13h
194.13°
4 m/s
max 5
98.93%
2 °C
769 hPa
16h
212.89°
6
7
99.95%
Sneeuwregen
2.8
1
769
16h
212.89°
3 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
2.8 mm
1 °C
769 hPa
19h
314.91°
5
6
99.81%
Sneeuw
5.9
-1
773
19h
314.91°
3 m/s
max 3
99.81%Sneeuw
5.9 mm
-1 °C
773 hPa
22h
299.2°
4
5
94.97%
Sneeuw
0.4
-2
775
22h
299.2°
2 m/s
max 2
94.97%Sneeuw
0.4 mm
-2 °C
775 hPa

maandag 26 okt

Wind
Weer
01h
267.19°
4
4
37.91%
-5
776
01h
267.19°
2 m/s
max 2
37.91%
-5 °C
776 hPa
04h
219.56°
4
5
5.53%
-9
776
04h
219.56°
2 m/s
max 2
5.53%
-9 °C
776 hPa
07h
209.69°
3
4
98.46%
-8
776
07h
209.69°
2 m/s
max 2
98.46%
-8 °C
776 hPa
10h
224.91°
3
3
64.86%
0
778
10h
224.91°
2 m/s
max 2
64.86%
0 °C
778 hPa
13h
224.82°
3
3
98.91%
2
777
13h
224.82°
1 m/s
max 1
98.91%
2 °C
777 hPa
16h
232.35°
3
3
18.87%
1
777
16h
232.35°
1 m/s
max 2
18.87%
1 °C
777 hPa
19h
203.04°
2
3
85.26%
-2
778
19h
203.04°
1 m/s
max 2
85.26%
-2 °C
778 hPa
22h
236.06°
1
3
98.06%
0
779
22h
236.06°
1 m/s
max 1
98.06%
0 °C
779 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Predigberg in Tirol, Oostenrijk.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese standaardtijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Predigberg wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Oostenrijk.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Predigberg te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Predigberg.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Predigberg, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.