Wind- & weersverwachting Austria 

188.24°
6 kts
Zuid
99.95%
1 °C
Zwaar bewolkt
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 11:34 lokale tijd / Volgende update: 17:51 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
209.62°
3
3
88.69%
-6
830
02h
209.62°
2 m/s
max 2
88.69%
-6 °C
830 hPa
04h
188.69°
4
4
99.95%
-5
828
04h
188.69°
2 m/s
max 2
99.95%
-5 °C
828 hPa
07h
176.84°
6
9
99.95%
-3
827
07h
176.84°
3 m/s
max 5
99.95%
-3 °C
827 hPa
10h
183.8°
6
8
99.95%
1
826
10h
183.8°
3 m/s
max 4
99.95%
1 °C
826 hPa
13h
188.24°
6
8
99.95%
1
825
13h
188.24°
3 m/s
max 4
99.95%
1 °C
825 hPa
16h
186.34°
4
6
99.95%
2
824
16h
186.34°
2 m/s
max 3
99.95%
2 °C
824 hPa
19h
208.2°
4
7
89.39%
Regen
0.5
0
824
19h
208.2°
2 m/s
max 4
89.39%Regen
0.5 mm
0 °C
824 hPa
22h
335.56°
6
12
99.95%
Sneeuwregen
7.6
0
828
22h
335.56°
3 m/s
max 6
99.95%Sneeuwregen
7.6 mm
0 °C
828 hPa

maandag 26 okt

Wind
Weer
01h
312.52°
5
8
95.18%
Sneeuwregen
0.9
0
829
01h
312.52°
3 m/s
max 4
95.18%Sneeuwregen
0.9 mm
0 °C
829 hPa
04h
331.76°
5
7
95.41%
Sneeuw
0.7
-1
831
04h
331.76°
3 m/s
max 4
95.41%Sneeuw
0.7 mm
-1 °C
831 hPa
07h
310.06°
5
6
84.91%
-1
832
07h
310.06°
2 m/s
max 3
84.91%
-1 °C
832 hPa
10h
314.78°
4
6
86.21%
0
834
10h
314.78°
2 m/s
max 3
86.21%
0 °C
834 hPa
13h
302.16°
3
4
82.84%
2
834
13h
302.16°
2 m/s
max 2
82.84%
2 °C
834 hPa
16h
306.77°
3
3
97.99%
1
834
16h
306.77°
1 m/s
max 2
97.99%
1 °C
834 hPa
19h
291.02°
2
3
69.78%
-3
834
19h
291.02°
1 m/s
max 1
69.78%
-3 °C
834 hPa
22h
277.94°
2
2
54.32%
-4
834
22h
277.94°
1 m/s
max 1
54.32%
-4 °C
834 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Austria in Stiermarken, Oostenrijk.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese standaardtijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Austria wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Oostenrijk.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Austria te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Austria.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Austria, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.