Wind- & weersverwachting Campbell Pass 

296.59°
9 kts
Westnoordwest
82.7%Sneeuwregen
0 °C
Sneeuwregen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 11:40 lokale tijd / Volgende update: 18:01 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

donderdag 29 okt

Wind
Weer
01h
326.37°
6
9
99.95%
Sneeuwregen
1.4
-1
820
01h
326.37°
3 m/s
max 5
99.95%Sneeuwregen
1.4 mm
-1 °C
820 hPa
04h
332.93°
8
20
99.95%
Regen
13.7
0
816
04h
332.93°
4 m/s
max 10
99.95%Regen
13.7 mm
0 °C
816 hPa
07h
321.92°
7
15
99.95%
Regen
15.1
1
814
07h
321.92°
3 m/s
max 8
99.95%Regen
15.1 mm
1 °C
814 hPa
10h
304.26°
7
13
90.78%
Sneeuwregen
5.5
0
816
10h
304.26°
3 m/s
max 7
90.78%Sneeuwregen
5.5 mm
0 °C
816 hPa
13h
301.5°
8
20
35.53%
Sneeuwregen
1.1
1
816
13h
301.5°
4 m/s
max 10
35.53%Sneeuwregen
1.1 mm
1 °C
816 hPa
16h
296.59°
9
23
82.7%
Sneeuwregen
1.1
0
816
16h
296.59°
4 m/s
max 12
82.7%Sneeuwregen
1.1 mm
0 °C
816 hPa
19h
300.45°
7
17
95.66%
Sneeuwregen
1.1
-2
816
19h
300.45°
3 m/s
max 9
95.66%Sneeuwregen
1.1 mm
-2 °C
816 hPa
22h
308.64°
5
8
76.52%
Regen
0.8
-3
818
22h
308.64°
3 m/s
max 4
76.52%Regen
0.8 mm
-3 °C
818 hPa

vrijdag 30 okt

Wind
Weer
01h
314.3°
6
8
79.66%
-4
819
01h
314.3°
3 m/s
max 4
79.66%
-4 °C
819 hPa
04h
320.53°
6
8
65.83%
-4
818
04h
320.53°
3 m/s
max 4
65.83%
-4 °C
818 hPa
07h
334.96°
5
7
89.37%
-4
818
07h
334.96°
3 m/s
max 3
89.37%
-4 °C
818 hPa
10h
328.77°
5
13
99.95%
Sneeuwregen
4.7
-3
817
10h
328.77°
3 m/s
max 6
99.95%Sneeuwregen
4.7 mm
-3 °C
817 hPa
13h
305.13°
6
10
71.77%
Sneeuwregen
1.2
-1
817
13h
305.13°
3 m/s
max 5
71.77%Sneeuwregen
1.2 mm
-1 °C
817 hPa
16h
294.77°
6
10
57.19%
Sneeuwregen
0.5
1
819
16h
294.77°
3 m/s
max 5
57.19%Sneeuwregen
0.5 mm
1 °C
819 hPa
19h
327.29°
1
4
91.16%
Sneeuwregen
0.8
-1
822
19h
327.29°
1 m/s
max 2
91.16%Sneeuwregen
0.8 mm
-1 °C
822 hPa
22h
116.81°
4
5
86.64%
Sneeuw
1.8
-3
826
22h
116.81°
2 m/s
max 3
86.64%Sneeuw
1.8 mm
-3 °C
826 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Campbell Pass in Canterbury, Nieuw-Zeeland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Nieuw-Zeelandse zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Campbell Pass wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Nieuw-Zeeland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Campbell Pass te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Campbell Pass.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Campbell Pass, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.