Wind- & weersverwachting Mt Bruce 

318.16°
6 kts
Noordwest
43.07%
6 °C
Halfbewolkt
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 17:37 lokale tijd / Volgende update: 23:50 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

donderdag 29 okt

Wind
Weer
01h
320.05°
11
16
97.42%
Sneeuw
0.6
9
1011
01h
320.05°
5 m/s
max 8
97.42%Sneeuw
0.6 mm
9 °C
1011 hPa
04h
340.06°
8
17
99.13%
Sneeuwregen
11.2
9
1008
04h
340.06°
4 m/s
max 9
99.13%Sneeuwregen
11.2 mm
9 °C
1008 hPa
07h
330.79°
5
8
99.95%
Regen
15.1
10
1007
07h
330.79°
2 m/s
max 4
99.95%Regen
15.1 mm
10 °C
1007 hPa
10h
311.46°
6
14
79.78%
Sneeuwregen
5
11
1008
10h
311.46°
3 m/s
max 7
79.78%Sneeuwregen
5 mm
11 °C
1008 hPa
13h
308.04°
8
21
16.11%
Regen
0.4
12
1008
13h
308.04°
4 m/s
max 11
16.11%Regen
0.4 mm
12 °C
1008 hPa
16h
295.34°
12
25
59.47%
12
1008
16h
295.34°
6 m/s
max 13
59.47%
12 °C
1008 hPa
19h
309.27°
7
20
97.04%
10
1009
19h
309.27°
4 m/s
max 10
97.04%
10 °C
1009 hPa
22h
318.16°
6
8
43.07%
6
1011
22h
318.16°
3 m/s
max 4
43.07%
6 °C
1011 hPa

vrijdag 30 okt

Wind
Weer
01h
321.74°
6
9
44.56%
6
1011
01h
321.74°
3 m/s
max 4
44.56%
6 °C
1011 hPa
04h
322.27°
7
9
29.18%
6
1011
04h
322.27°
4 m/s
max 5
29.18%
6 °C
1011 hPa
07h
332.06°
8
10
81.66%
6
1011
07h
332.06°
4 m/s
max 5
81.66%
6 °C
1011 hPa
10h
316.22°
7
18
99.91%
Sneeuwregen
2.1
8
1009
10h
316.22°
4 m/s
max 9
99.91%Sneeuwregen
2.1 mm
8 °C
1009 hPa
13h
317.17°
6
9
44.16%
Regen
0.8
10
1010
13h
317.17°
3 m/s
max 5
44.16%Regen
0.8 mm
10 °C
1010 hPa
16h
293.53°
5
11
71.85%
13
1011
16h
293.53°
2 m/s
max 6
71.85%
13 °C
1011 hPa
19h
132.93°
4
5
99.95%
Sneeuw
4.3
8
1016
19h
132.93°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuw
4.3 mm
8 °C
1016 hPa
22h
124.43°
3
4
97.11%
Sneeuw
1.8
6
1020
22h
124.43°
2 m/s
max 2
97.11%Sneeuw
1.8 mm
6 °C
1020 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Mt Bruce in Canterbury, Nieuw-Zeeland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Nieuw-Zeelandse zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Mt Bruce wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Nieuw-Zeeland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Mt Bruce te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Mt Bruce.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Mt Bruce, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.