Wind- & weersverwachting Champatsch 

191.28°
6 kts
Zuidzuidwest
99.92%
0 °C
Zwaar bewolkt
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 11:34 lokale tijd / Volgende update: 17:47 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
193.31°
5
7
99.95%
-7
717
02h
193.31°
3 m/s
max 3
99.95%
-7 °C
717 hPa
04h
188.78°
6
7
99.95%
Sneeuw
0.6
-7
716
04h
188.78°
3 m/s
max 4
99.95%Sneeuw
0.6 mm
-7 °C
716 hPa
07h
187.13°
5
7
99.95%
Sneeuw
3.8
-7
716
07h
187.13°
3 m/s
max 4
99.95%Sneeuw
3.8 mm
-7 °C
716 hPa
10h
187.41°
7
8
42.28%
Regen
0.6
-3
715
10h
187.41°
3 m/s
max 4
42.28%Regen
0.6 mm
-3 °C
715 hPa
13h
191.28°
6
8
99.92%
0
714
13h
191.28°
3 m/s
max 4
99.92%
0 °C
714 hPa
16h
203.36°
5
6
99.95%
Sneeuwregen
1.2
-1
714
16h
203.36°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
1.2 mm
-1 °C
714 hPa
19h
308.45°
6
7
98.14%
Sneeuw
3.6
-3
716
19h
308.45°
3 m/s
max 3
98.14%Sneeuw
3.6 mm
-3 °C
716 hPa
22h
301.69°
5
6
95.13%
Regen
0.6
-5
719
22h
301.69°
3 m/s
max 3
95.13%Regen
0.6 mm
-5 °C
719 hPa

maandag 26 okt

Wind
Weer
01h
281.09°
4
4
35.02%
-7
720
01h
281.09°
2 m/s
max 2
35.02%
-7 °C
720 hPa
04h
268.52°
4
4
7.97%
-10
720
04h
268.52°
2 m/s
max 2
7.97%
-10 °C
720 hPa
07h
263.37°
3
3
99.95%
-10
721
07h
263.37°
1 m/s
max 2
99.95%
-10 °C
721 hPa
10h
246.58°
3
3
94.97%
-2
722
10h
246.58°
1 m/s
max 2
94.97%
-2 °C
722 hPa
13h
247.33°
2
3
99.82%
0
722
13h
247.33°
1 m/s
max 1
99.82%
0 °C
722 hPa
16h
297.67°
2
3
44.01%
-1
722
16h
297.67°
1 m/s
max 1
44.01%
-1 °C
722 hPa
19h
285.03°
2
3
78.87%
-6
723
19h
285.03°
1 m/s
max 2
78.87%
-6 °C
723 hPa
22h
279.04°
2
3
9.87%
-5
723
22h
279.04°
1 m/s
max 1
9.87%
-5 °C
723 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Champatsch in Graubünden, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese standaardtijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Champatsch wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Champatsch te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Champatsch.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Champatsch, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.