Wind- & weersverwachting Gatterspitze 

24.06°
5 kts
Noordnoordoost
95.74%Sneeuwregen
0 °C
Sneeuwregen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 18:34 lokale tijd / Volgende update: 00:46 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

woensdag 21 okt

Wind
Weer
02h
145.99°
3
5
99.95%
Regen
0.7
1
740
02h
145.99°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
0.7 mm
1 °C
740 hPa
05h
102.5°
2
4
99.95%
Regen
9.9
2
738
05h
102.5°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
9.9 mm
2 °C
738 hPa
08h
115.68°
2
4
99.95%
Regen
15.6
2
737
08h
115.68°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
15.6 mm
2 °C
737 hPa
11h
151.44°
3
5
99.95%
Regen
9.6
3
737
11h
151.44°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
9.6 mm
3 °C
737 hPa
14h
154.64°
3
6
99.95%
Regen
3.6
3
737
14h
154.64°
2 m/s
max 3
99.95%Regen
3.6 mm
3 °C
737 hPa
17h
166°
3
5
99.95%
Regen
4.2
3
736
17h
166°
2 m/s
max 3
99.95%Regen
4.2 mm
3 °C
736 hPa
20h
177.49°
2
3
99.95%
Regen
1.9
3
736
20h
177.49°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
1.9 mm
3 °C
736 hPa
23h
24.06°
5
8
95.74%
Sneeuwregen
1.6
0
738
23h
24.06°
3 m/s
max 4
95.74%Sneeuwregen
1.6 mm
0 °C
738 hPa

donderdag 22 okt

Wind
Weer
02h
0.73°
5
8
99.95%
Sneeuwregen
0.8
-2
739
02h
0.73°
3 m/s
max 4
99.95%Sneeuwregen
0.8 mm
-2 °C
739 hPa
05h
352.12°
5
7
99.95%
Sneeuw
2.5
-4
740
05h
352.12°
2 m/s
max 4
99.95%Sneeuw
2.5 mm
-4 °C
740 hPa
08h
8.33°
5
8
98.81%
Sneeuw
1.9
-4
741
08h
8.33°
3 m/s
max 4
98.81%Sneeuw
1.9 mm
-4 °C
741 hPa
11h
4.81°
4
6
99.95%
-2
743
11h
4.81°
2 m/s
max 3
99.95%
-2 °C
743 hPa
14h
20.08°
3
4
99.9%
-1
743
14h
20.08°
2 m/s
max 2
99.9%
-1 °C
743 hPa
17h
13.64°
2
3
7.88%
-1
744
17h
13.64°
1 m/s
max 2
7.88%
-1 °C
744 hPa
20h
355.93°
3
3
4.39%
-8
745
20h
355.93°
2 m/s
max 2
4.39%
-8 °C
745 hPa
23h
329.08°
3
3
3.79%
-9
746
23h
329.08°
1 m/s
max 1
3.79%
-9 °C
746 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Gatterspitze in Tirol, Oostenrijk.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Gatterspitze wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Oostenrijk.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Gatterspitze te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Gatterspitze.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Gatterspitze, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.