Wind- & weersverwachting Sattel 

60.99°
2 kts
Oostnoordoost
99.95%Sneeuwregen
-2 °C
Sneeuwregen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 06:41 lokale tijd / Volgende update: 12:53 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zaterdag 24 okt

Wind
Weer
02h
43.14°
1
2
99.42%
Sneeuw
0.5
-1
777
02h
43.14°
1 m/s
max 1
99.42%Sneeuw
0.5 mm
-1 °C
777 hPa
05h
41.09°
2
2
95.66%
Sneeuwregen
0.6
-1
776
05h
41.09°
1 m/s
max 1
95.66%Sneeuwregen
0.6 mm
-1 °C
776 hPa
08h
60.99°
2
4
99.95%
Sneeuwregen
2.8
-2
776
08h
60.99°
1 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
2.8 mm
-2 °C
776 hPa
11h
21.51°
4
6
99.95%
Sneeuw
8.9
-2
777
11h
21.51°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuw
8.9 mm
-2 °C
777 hPa
14h
22.96°
4
7
96.61%
Sneeuw
11.3
-4
779
14h
22.96°
2 m/s
max 3
96.61%Sneeuw
11.3 mm
-4 °C
779 hPa
17h
32.27°
3
4
14.35%
Regen
0.8
-4
780
17h
32.27°
1 m/s
max 2
14.35%Regen
0.8 mm
-4 °C
780 hPa
20h
359.2°
4
4
17.83%
-11
780
20h
359.2°
2 m/s
max 2
17.83%
-11 °C
780 hPa
23h
334.42°
3
3
99.64%
-13
781
23h
334.42°
2 m/s
max 2
99.64%
-13 °C
781 hPa

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
326.33°
3
3
99.76%
-12
780
02h
326.33°
2 m/s
max 2
99.76%
-12 °C
780 hPa
04h
311.6°
3
3
99.89%
-10
779
04h
311.6°
1 m/s
max 1
99.89%
-10 °C
779 hPa
07h
296.65°
3
3
99.82%
-7
778
07h
296.65°
2 m/s
max 2
99.82%
-7 °C
778 hPa
10h
273.3°
2
3
99.95%
-2
778
10h
273.3°
1 m/s
max 1
99.95%
-2 °C
778 hPa
13h
265.33°
1
2
99.95%
-1
777
13h
265.33°
1 m/s
max 1
99.95%
-1 °C
777 hPa
16h
248.12°
1
1
99.95%
-1
776
16h
248.12°
1 m/s
max 1
99.95%
-1 °C
776 hPa
19h
291.73°
4
4
56.7%
-3
776
19h
291.73°
2 m/s
max 2
56.7%
-3 °C
776 hPa
22h
339.6°
4
6
15.84%
-4
778
22h
339.6°
2 m/s
max 3
15.84%
-4 °C
778 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Sattel in Tirol, Oostenrijk.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Sattel wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Oostenrijk.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Sattel te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Sattel.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Sattel, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.