Wind- & weersverwachting Hengill 

63.4°
9 kts
Oostnoordoost
99.95%
5 °C
Zwaar bewolkt
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 22:39 lokale tijd / Volgende update: 04:55 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

woensdag 14 okt

Wind
Weer
00h
92.51°
5
5
99.95%
4
991
00h
92.51°
3 m/s
max 3
99.95%
4 °C
991 hPa
03h
63.4°
9
20
99.95%
5
985
03h
63.4°
5 m/s
max 10
99.95%
5 °C
985 hPa
06h
63.81°
31
46
99.95%
Sneeuwregen
1.5
4
972
06h
63.81°
16 m/s
max 24
99.95%Sneeuwregen
1.5 mm
4 °C
972 hPa
09h
81.65°
33
48
99.95%
Regen
8
7
956
09h
81.65°
17 m/s
max 25
99.95%Regen
8 mm
7 °C
956 hPa
12h
121.75°
21
30
97.95%
Regen
3.7
7
950
12h
121.75°
11 m/s
max 15
97.95%Regen
3.7 mm
7 °C
950 hPa
15h
31.86°
15
21
77.33%
Regen
0.8
6
946
15h
31.86°
8 m/s
max 11
77.33%Regen
0.8 mm
6 °C
946 hPa
18h
288.77°
11
17
90.14%
6
949
18h
288.77°
6 m/s
max 9
90.14%
6 °C
949 hPa
21h
289.06°
12
17
99.73%
4
954
21h
289.06°
6 m/s
max 9
99.73%
4 °C
954 hPa

donderdag 15 okt

Wind
Weer
00h
337.95°
18
34
93.88%
Sneeuw
0.7
3
963
00h
337.95°
9 m/s
max 18
93.88%Sneeuw
0.7 mm
3 °C
963 hPa
03h
337.69°
26
39
93.84%
Sneeuw
0.6
0
974
03h
337.69°
13 m/s
max 20
93.84%Sneeuw
0.6 mm
0 °C
974 hPa
06h
330.3°
20
32
99.93%
-1
984
06h
330.3°
10 m/s
max 17
99.93%
-1 °C
984 hPa
09h
328.6°
15
29
99.95%
0
990
09h
328.6°
7 m/s
max 15
99.95%
0 °C
990 hPa
12h
314.72°
6
12
99.91%
1
996
12h
314.72°
3 m/s
max 6
99.91%
1 °C
996 hPa
15h
226.4°
3
6
87.49%
3
999
15h
226.4°
1 m/s
max 3
87.49%
3 °C
999 hPa
18h
229.67°
3
13
91.33%
Sneeuw
2.2
4
1001
18h
229.67°
2 m/s
max 7
91.33%Sneeuw
2.2 mm
4 °C
1001 hPa
21h
220.16°
6
11
26.33%
4
1004
21h
220.16°
3 m/s
max 6
26.33%
4 °C
1004 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Hengill in South, IJsland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Greenwich Mean Time. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Hengill wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in IJsland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Hengill te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Hengill.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Hengill, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.