Wind-, golven & weersverwachting Ingólfsfjall 

273.41°
8 kts
West
86.07%
6 °C
Bewolkt
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 16:33 lokale tijd / Volgende update: 22:51 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)
Golfrichting
Golfhoogte (m)
Golfinterval (s)

woensdag 14 okt

Wind
Weer
Golven
00h
80.02°
5
5
99.95%
4
990
220.75°
2.3
10
00h
80.02°
2 m/s
max 3
99.95%
4 °C
990 hPa
220.75°
2.3 m
10 s
03h
54.22°
9
19
99.95%
4
984
229.38°
2.5
11
03h
54.22°
4 m/s
max 10
99.95%
4 °C
984 hPa
229.38°
2.5 m
11 s
06h
58.04°
30
45
99.95%
Sneeuwregen
1
5
970
241.75°
2.4
12
06h
58.04°
16 m/s
max 23
99.95%Sneeuwregen
1 mm
5 °C
970 hPa
241.75°
2.4 m
12 s
09h
81.7°
31
46
99.95%
Regen
4.2
7
953
168.88°
3
10
09h
81.7°
16 m/s
max 24
99.95%Regen
4.2 mm
7 °C
953 hPa
168.88°
3 m
10 s
12h
108.58°
16
25
95.62%
Regen
5
8
946
179.12°
2.5
10
12h
108.58°
8 m/s
max 13
95.62%Regen
5 mm
8 °C
946 hPa
179.12°
2.5 m
10 s
15h
24.95°
17
22
98.83%
Regen
0.4
7
945
178.88°
4.4
14
15h
24.95°
9 m/s
max 11
98.83%Regen
0.4 mm
7 °C
945 hPa
178.88°
4.4 m
14 s
18h
273.41°
8
12
86.07%
6
950
184.12°
5.8
16
18h
273.41°
4 m/s
max 6
86.07%
6 °C
950 hPa
184.12°
5.8 m
16 s
21h
287.42°
16
23
93.65%
Regen
1.3
4
956
187.25°
5.1
16
21h
287.42°
8 m/s
max 12
93.65%Regen
1.3 mm
4 °C
956 hPa
187.25°
5.1 m
16 s

donderdag 15 okt

Wind
Weer
Golven
00h
321.7°
28
41
99.95%
Sneeuw
0.5
3
965
190.88°
4.2
15
00h
321.7°
14 m/s
max 21
99.95%Sneeuw
0.5 mm
3 °C
965 hPa
190.88°
4.2 m
15 s
03h
328.43°
27
42
99.95%
1
974
192.62°
3.7
14
03h
328.43°
14 m/s
max 21
99.95%
1 °C
974 hPa
192.62°
3.7 m
14 s
06h
338.04°
19
32
99.95%
0
983
194.88°
3.3
14
06h
338.04°
10 m/s
max 16
99.95%
0 °C
983 hPa
194.88°
3.3 m
14 s
09h
326.7°
14
23
99.95%
0
990
196.25°
2.9
13
09h
326.7°
7 m/s
max 12
99.95%
0 °C
990 hPa
196.25°
2.9 m
13 s
12h
332.59°
12
21
99.87%
2
995
196.62°
2.6
13
12h
332.59°
6 m/s
max 11
99.87%
2 °C
995 hPa
196.62°
2.6 m
13 s
15h
323.84°
3
6
99.95%
3
999
197.12°
2.5
13
15h
323.84°
2 m/s
max 3
99.95%
3 °C
999 hPa
197.12°
2.5 m
13 s
18h
131.29°
2
3
95.57%
2
1002
198.38°
2.5
13
18h
131.29°
1 m/s
max 1
95.57%
2 °C
1002 hPa
198.38°
2.5 m
13 s
21h
213.28°
5
10
99.82%
4
1005
200.25°
2.6
13
21h
213.28°
2 m/s
max 5
99.82%
4 °C
1005 hPa
200.25°
2.6 m
13 s

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Ingólfsfjall in South, IJsland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Greenwich Mean Time. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Ingólfsfjall wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in IJsland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Ingólfsfjall te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Ingólfsfjall.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Ingólfsfjall, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.