Wind- & weersverwachting Naetschen 

171.17°
8 kts
Zuid
89.67%Regen
5 °C
Regen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 18:34 lokale tijd / Volgende update: 00:46 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

dinsdag 20 okt

Wind
Weer
02h
172°
8
8
94.91%
5
817
02h
172°
4 m/s
max 4
94.91%
5 °C
817 hPa
05h
168.98°
8
8
54.35%
5
816
05h
168.98°
4 m/s
max 4
54.35%
5 °C
816 hPa
08h
163.83°
8
8
95.18%
5
815
08h
163.83°
4 m/s
max 4
95.18%
5 °C
815 hPa
11h
156.74°
8
9
87.36%
7
815
11h
156.74°
4 m/s
max 5
87.36%
7 °C
815 hPa
14h
159.96°
9
10
99.95%
Regen
0.8
7
814
14h
159.96°
4 m/s
max 5
99.95%Regen
0.8 mm
7 °C
814 hPa
17h
153.9°
8
9
99.95%
Regen
0.5
6
812
17h
153.9°
4 m/s
max 5
99.95%Regen
0.5 mm
6 °C
812 hPa
20h
171.17°
8
10
89.67%
Regen
2.4
5
812
20h
171.17°
4 m/s
max 5
89.67%Regen
2.4 mm
5 °C
812 hPa
23h
169.18°
6
7
99.95%
Regen
1.9
5
811
23h
169.18°
3 m/s
max 4
99.95%Regen
1.9 mm
5 °C
811 hPa

woensdag 21 okt

Wind
Weer
02h
162.51°
5
6
99.95%
Regen
1.9
5
810
02h
162.51°
3 m/s
max 3
99.95%Regen
1.9 mm
5 °C
810 hPa
05h
174.75°
5
6
99.95%
Regen
3.7
5
809
05h
174.75°
2 m/s
max 3
99.95%Regen
3.7 mm
5 °C
809 hPa
08h
163.69°
3
4
99.95%
Regen
4
5
809
08h
163.69°
2 m/s
max 2
99.95%Regen
4 mm
5 °C
809 hPa
11h
194.53°
1
4
99.95%
Regen
4.2
5
809
11h
194.53°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
4.2 mm
5 °C
809 hPa
14h
337.17°
5
5
99.95%
Sneeuwregen
10.1
2
809
14h
337.17°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
10.1 mm
2 °C
809 hPa
17h
333.31°
6
7
99.95%
Sneeuwregen
13.2
1
811
17h
333.31°
3 m/s
max 4
99.95%Sneeuwregen
13.2 mm
1 °C
811 hPa
20h
332.5°
8
9
99.95%
Sneeuw
8.2
0
812
20h
332.5°
4 m/s
max 5
99.95%Sneeuw
8.2 mm
0 °C
812 hPa
23h
334.27°
7
8
70.06%
Sneeuw
2.9
-2
814
23h
334.27°
4 m/s
max 4
70.06%Sneeuw
2.9 mm
-2 °C
814 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Naetschen in Uri, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Naetschen wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Naetschen te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Naetschen.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Naetschen, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.