Wind- & weersverwachting Andermatt 

207°
16 kts
Zuidzuidwest
9 °C
Bericht van lokaal weerstation van 22:40 lokale tijd

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 18:34 lokale tijd / Volgende update: 00:51 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

dinsdag 20 okt

Wind
Weer
02h
172.06°
8
8
94.82%
8
874
02h
172.06°
4 m/s
max 4
94.82%
8 °C
874 hPa
05h
168.68°
7
8
54.67%
8
872
05h
168.68°
4 m/s
max 4
54.67%
8 °C
872 hPa
08h
163.87°
8
8
96.07%
8
872
08h
163.87°
4 m/s
max 4
96.07%
8 °C
872 hPa
11h
156.15°
8
9
88.03%
10
871
11h
156.15°
4 m/s
max 5
88.03%
10 °C
871 hPa
14h
159.7°
9
10
99.95%
Regen
0.8
10
870
14h
159.7°
4 m/s
max 5
99.95%Regen
0.8 mm
10 °C
870 hPa
17h
152.83°
8
9
99.95%
Regen
0.6
9
869
17h
152.83°
4 m/s
max 5
99.95%Regen
0.6 mm
9 °C
869 hPa
20h
171.36°
8
10
90.98%
Regen
2.7
8
868
20h
171.36°
4 m/s
max 5
90.98%Regen
2.7 mm
8 °C
868 hPa
23h
168.59°
6
7
99.95%
Regen
2
8
867
23h
168.59°
3 m/s
max 4
99.95%Regen
2 mm
8 °C
867 hPa

woensdag 21 okt

Wind
Weer
02h
160.54°
5
6
99.95%
Regen
2
8
866
02h
160.54°
3 m/s
max 3
99.95%Regen
2 mm
8 °C
866 hPa
05h
171.79°
5
6
99.95%
Regen
4.2
8
865
05h
171.79°
2 m/s
max 3
99.95%Regen
4.2 mm
8 °C
865 hPa
08h
162.92°
3
4
99.95%
Regen
4.3
8
865
08h
162.92°
2 m/s
max 2
99.95%Regen
4.3 mm
8 °C
865 hPa
11h
192.48°
1
4
99.95%
Regen
4.5
8
865
11h
192.48°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
4.5 mm
8 °C
865 hPa
14h
338.24°
5
5
99.95%
Sneeuwregen
10.2
5
866
14h
338.24°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
10.2 mm
5 °C
866 hPa
17h
333.02°
6
7
99.95%
Sneeuwregen
13.2
4
867
17h
333.02°
3 m/s
max 4
99.95%Sneeuwregen
13.2 mm
4 °C
867 hPa
20h
332.37°
8
9
99.95%
Sneeuw
8.3
3
869
20h
332.37°
4 m/s
max 5
99.95%Sneeuw
8.3 mm
3 °C
869 hPa
23h
333.37°
8
8
66.69%
Sneeuw
2.8
1
870
23h
333.37°
4 m/s
max 4
66.69%Sneeuw
2.8 mm
1 °C
870 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Andermatt in Uri, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Andermatt wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Andermatt te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Andermatt.

Statistieken

Voor statistische en historische weergegevens bekijk de wind en weerstatistieken voor deze locatie.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Andermatt, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.