Wind- & weersverwachting Gotthardpas 

333.76°
6 kts
Noordnoordwest
58.61%Sneeuw
-2 °C
Sneeuw
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 12:34 lokale tijd / Volgende update: 18:53 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zaterdag 24 okt

Wind
Weer
02h
320.99°
6
6
36.07%
-5
786
02h
320.99°
3 m/s
max 3
36.07%
-5 °C
786 hPa
05h
319.66°
8
8
52.87%
Sneeuw
1.2
-6
787
05h
319.66°
4 m/s
max 4
52.87%Sneeuw
1.2 mm
-6 °C
787 hPa
08h
331.48°
5
6
96.44%
Sneeuw
0.9
-5
787
08h
331.48°
3 m/s
max 3
96.44%Sneeuw
0.9 mm
-5 °C
787 hPa
11h
328.84°
5
6
81.87%
Sneeuw
2.4
-3
788
11h
328.84°
3 m/s
max 3
81.87%Sneeuw
2.4 mm
-3 °C
788 hPa
14h
333.76°
6
7
58.61%
Sneeuw
0.7
-2
788
14h
333.76°
3 m/s
max 4
58.61%Sneeuw
0.7 mm
-2 °C
788 hPa
17h
342.38°
5
6
99.16%
-2
788
17h
342.38°
3 m/s
max 3
99.16%
-2 °C
788 hPa
20h
319.48°
3
4
99.95%
-7
788
20h
319.48°
2 m/s
max 2
99.95%
-7 °C
788 hPa
23h
245.26°
4
5
99.95%
-4
788
23h
245.26°
2 m/s
max 2
99.95%
-4 °C
788 hPa

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
212.07°
5
6
99.95%
Sneeuw
0.6
-3
787
02h
212.07°
3 m/s
max 3
99.95%Sneeuw
0.6 mm
-3 °C
787 hPa
04h
192.25°
4
5
99.95%
Sneeuw
3.3
-3
786
04h
192.25°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuw
3.3 mm
-3 °C
786 hPa
07h
191.58°
2
3
99.86%
Sneeuwregen
4.6
-1
786
07h
191.58°
1 m/s
max 1
99.86%Sneeuwregen
4.6 mm
-1 °C
786 hPa
10h
207.01°
4
4
90.57%
1
786
10h
207.01°
2 m/s
max 2
90.57%
1 °C
786 hPa
13h
206.69°
5
5
97.05%
2
785
13h
206.69°
2 m/s
max 2
97.05%
2 °C
785 hPa
16h
242.14°
2
2
99.95%
Regen
3.6
3
784
16h
242.14°
1 m/s
max 1
99.95%Regen
3.6 mm
3 °C
784 hPa
19h
318.82°
7
8
98.81%
Regen
6.8
2
787
19h
318.82°
4 m/s
max 4
98.81%Regen
6.8 mm
2 °C
787 hPa
22h
331.85°
8
8
70.74%
Regen
0.9
0
789
22h
331.85°
4 m/s
max 4
70.74%Regen
0.9 mm
0 °C
789 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Gotthardpas in Uri, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Gotthardpas wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Gotthardpas te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Gotthardpas.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Gotthardpas, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.